Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, umieszcza wiele nagrań na Youtube, w których dzieli się z internautami swoimi wizjami na przyszłość. Jedna z nich dotyczyła wyborów prezydenckich, które mają się odbyć w trybie korespondencyjnym 10 maja.

Jackowski potwierdził, że w najbliższych dniach czeka na nas wiele niespodzianek.

— Pięć dni przed wyborami wydarzy się coś takiego, że bardzo nas to zaskoczy. Będzie to decyzją rządu — zaczął Jackowski.

Z przewidywań mężczyzny wynika, że głosowanie ostatecznie nie dojdzie do skutku.

— Jeżeli rząd przeprowadzi wybory i zrobi to na siłę — ale według mnie odstąpi od tego — wyjdzie taka dezorientacja i w pewnym sensie taka kompromitacja, że te wybory będą do odrzucenia. Rząd w ostatniej chwili zda sobie sprawę z tego, że te wybory będą niewypałem i nagle zrobi coś, co wszystkich nas zaskoczy — zaznaczył Jackowski.

Jasnowidz ma wrażenie, że premier Morawiecki i jego koledzy zrobią wszystko, by utrzymać się przy władzy, bez względu na to, co czują i myślą obywatele.

— Rząd wprowadzi jakiś „stan” w naszym kraju — apelował.

Powiedział również kilka słów na temat gospodarki, która staje się coraz słabsza.

Przeczytaj również:  Tragedia podczas finału WOŚP. Nie żyje 46-letni trener

— Powrót do życia gospodarczego zacznie następować, ale zauważymy decyzje rządu, w dużej mierze będą dla nas niezrozumiałe. Coraz częściej będziemy widzieć, że rząd próbuje wprowadzać jakieś restrykcje na stałe, które de facto nie do końca mają związek z obecną sytuacją — mówił Krzysztof Jackowski.

Dodał, że prezydent Duda nie będzie wiedział, jak postąpić w zaistniałych okolicznościach.

— Jakieś przepychanki z prezydentem! Jakieś przepychanki z prezydentem naszym. To będzie jakaś kompletna dezorientacja, jeśli chodzi o prezydenta. Krótko przed wyborami dojdzie do jakieś kompletnej dezorientacji — stwierdził jasnowidz.

źródło: nczas.com

(Visited 281 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj