Stan epidemicznych obostrzeń w Polsce trwa od ponad roku i wielu osobom daje się poważnie we znaki. Sprzeczność sygnałów, jakie idą od władz i częstotliwość ich nadawania jest wręcz przytłaczająca. Do głosu dochodzi coraz większa liczba osób, które potocznie określa się mianem „antycovidian”.

To było do przewidzenia, o takich reakcjach już wcześniej informowali psychologowie, którzy pouczali o tym, że ludzie nie mogą żyć wiecznie w stanie niepewności i zagrożenia. W internecie pojawiło się nagranie mężczyzny, który najwyraźniej zmęczony obecną rzeczywistością postanowił zamanifestować swoje wzburzenie.

Zobacz również: Sośnierz zaatakował Morawieckiego: „Grasz bohatera za cudze pieniądze, frajerze!”

Można mu przyznać sporo racji, gdy się spojrzy na tę sprawę z pewnej perspektywy. Coraz większa liczba orzeczeń sądowych uznaje, że rząd nie ma prawa zamykać działalności i ograniczać możliwości zarobkowania. Tak samo jest w przypadku noszenia maseczek. Bardzo wiele wszczętych postępowań w tej kwestii jest po prostu umarzana.

Zobacz również: Hołownia domaga się wprowadzenia stanu klęski żywiołowej. „Sytuacja jest tragiczna” [WIDEO]

Na nagraniu widzimy jak „antycovidianin” wyraził swoją wściekłość, nie szczędząc wulgarnych epitetów w kierunku przypadkowo spotkanych osób w galerii handlowej. Konieczność długiego przebywania w masce tak zirytowała mężczyznę, że utracił panowanie nad sobą. Próbował bezradnie wpłynąć na otoczenie, by przestało zasłaniać twarz. Poniżej całe nagranie z tego zajścia.

Antycovidianin

Opublikowany przez Znalezione w sieci Piątek, 19 marca 2021

RMF24, były minister zdrowia o maseczkach, na początku „epickiej opowieści” o gnębieniu ludzi obostrzeniami, które nie mają podstawy prawnej lub są wprowadzone w sposób niewłaściwy. Brak stanu wyjątkowego. Pełna wypowiedź o maseczkach

Przeczytaj również:  Sondaż. Konfederacja wskakuje na podium. Sześć ugrupowań w SejmieŹródło: Facebook.com

(Visited 11 358 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj