Kuba Wojewódzki znany jest z kontrowersyjnych komentarzy, które publikuje w mediach społecznościowych, jak również wygłasza w swoim programie.

Tym razem dziennikarz na łamach „Polityki” skomentował rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Nie spodziewał się jednak, że otrzyma tak mocną odpowiedź.

Rozstanie małżeństwa Hakielów to ostatnio temat numer jeden w mediach. Sprawa ta komentowana była na tyle często, ze względu na pojawienie się podsłuchów prywatnych rozmów. Nie trudno więc się dziwić, że wiele osób postanowiło się do tego odnieść.

Media mocno zainteresowały się Marcinem Hakielem, którego do tej pory nie było widać tak często, jak Katarzyny Cichopek. Mężczyzna ostatnio się uaktywnił i rozmawiał już z kilkoma serwisami.

Do sprawy odniósł się Kuba Wojewódzki, który powiedział:

– Marcin Hakiel wreszcie ma sukces. Tancerz właśnie odbywa rozwodowy tour po mediach. Tym razem w ramach cyklu Plejada Live opowiadał, jaki jest szczęśliwy, że jest nieszczęśliwy. Albo na odwrót – napisał dziennikarz.

Nie musiał przy tym długo czekać na odpowiedź. Marcin Hakiel opublikował na Instagramie zdjęcie z „Polityki” z krótkim podpisem: „Dzięki za dobre słowo”.

Przeczytaj również:  Do Polski nadciągają afrykańskie upały. Termometry pokażą nawet 37 stopni

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Krzysztof Bosak o pomocy dla Ukrainy: Pojawia się wysoki poziom nieufności wobec tego, co robi władza

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Bliskie spotkanie wielkiego obiektu z Ziemią? Mamy się czego obawiać?

źródło: Onet.pl, Instagram

(Visited 180 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj