Miliarder Bill Gates często komentuje najważniejsze tematy społeczno-polityczne na świecie. Jedną z jego ulubionych kwestii jest z pewnością pandemia koronawirusa. Podczas swojego ostatniego wystąpienia ponowił epidemiczną wizję świata i przedstawił swoje pomysły na wyzwolenie ludzkości z problemów.

– Stan wyjątkowy na pstryknięcie palcem! Lockdowny w wybranych częściach świata! Cenzura w sieci i nowe szczepionki. Oto plan wybawienia ludzkości od zarazy autorstwa Billa Gatesa. Jego implementacja jednak nie może czekać. Trzeba wykorzystać moment, gdy świat jeszcze nie ochłonął z pandemicznego szoku. Tak przynajmniej wynika z ostatniego wystąpienia Amerykanina  pod tytułem: „Możemy uczynić Covid ostatnią pandemią” wygłoszonego w ramach popularnego cyklu konferencji TED.

– Epidemiczny  wizjoner, podobnie jak w przypadku globalnego ocieplenia, zaprezentował kompleksowy plan ocalenia świata przed jednym z odwiecznych ludzkich lęków. Dwa lata temu dowiedzieliśmy się, jak chce uratować nas od głodu i ognia. Widocznie to karkołomne zadanie nie zaspokaja ambicji wizjonera tego kalibru. Teraz więc należy wyzwalać nas również od powietrza. Największy orędownik szczepień na świecie, mówiąc o koronawirusie, jak o ciężkim do przyćmienia w swojej paskudności, przerażającym pożarze, który ogarnia.

– Gatesowi marzy się grupa zadaniowa, złożona z naukowców, epidemiologów, analityków ulokowana w każdym zakątku świata. Reagująca na każdym najmniejszy przejaw nowego patogenu – słyszymy na nagraniu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: PiS ma nowego kandydata na prezydenta? Padło nazwisko!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Grodzki do dziennikarki: „Życzy mi pani, żebym był wyprowadzony w kajdankach”

Źródło: PCh24TV 

(Visited 354 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj