Wojciech Cejrowski słynie ze swoich kontrowersyjnych poglądów i mocnych komentarzy. Teraz znany podróżnik wzywa do buntu wobec obostrzeń wprowadzonych przez PiS.

Szczególne emocje wywołało w nim zamknięcie siłowni, klubów fitness czy basenów. W obliczu nowych okoliczności wielu przedsiębiorców nie zamierza składać broni i organizuje liczne protesty.

— BUNTU TRZEBA. Rząd powinien zbierać i dostarczać informacje. Potem obywatele powinni samodzielnie decydować, co z tych informacji wynika i co chcą, a czego nie chcą robić. INFORMACJE, A NIE OBOSTRZENIA — napisał na Facebooku Wojciech Cejrowski.

Zobacz również: Zbigniew Stonoga wyjechał do Norwegii: „Jestem bezdomny”

To nie pierwszy taki wpis Cejrowskiego, który stracił cierpliwość wobec bieżących wydarzeń w Polsce. Podróżnik już wcześniej denerwował się, gdy wprowadzono obowiązek zasłaniania ust i nosa w przestrzeni publicznej.

— Od soboty w całym kraju nakaz maski wszędzie. Kary, gdy brak. Wyjątek to zaświadczenie od lekarza. Gdzie i kiedy człowiek bez jednego płuca ma sobie załatwić kwit do soboty? To wymaga BUNTU SPOŁECZNEGO — komentował podróżnik jeszcze tydzień temu.

BUNTU TRZEBARząd powinien zbierać i dostarczać informacje.Potem obywatele powinni samodzielnie decydować co z tych…

Gepostet von The Wojciech Cejrowski am Montag, 19. Oktober 2020

źródło: nczas.com

(Visited 682 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Fryzjerzy pracują całą dobę. "Klienci walą drzwiami i oknami"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here