Wojciech Cejrowski słynący ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi i poglądów skomentował bieżącą sytuację w Polsce. Przypomniał, że zawsze był przeciwny jakiejkolwiek przymusowej ingerencji w ciało i zdrowie człowieka.

— Jestem wrogiem stosowania przymusowych kuracji bez zgody zainteresowanego pacjenta. Zdania nie zmieniłem od lat. Chcesz się sczepić — twoja sprawa. I na symetrycznej zasadzie: Ja nie chcę się szczepić — nie twoja sprawa — napisał Wojciech Cejrowski.

12 czerwca w Warszawie będzie miał miejsce V Międzynarodowy Protest Przeciwko Przymusowi Szczepień. Inicjatywę w pełni poparł Wojciech Cejrowski, który podkreślił: — Dlatego popieram tego typu marsze i na nie chodzę — oświadczył i opublikował na Facebooku specjalny link opisujący zbliżające się wydarzenie.

Zobacz również: Jana Shostak: Boję się o swoje życie. Tajniacy z Białorusi wszystko nagrywają

Do manifestacji będą mogli przyłączyć się mieszkańcy innych państw takich, jak Włochy, Austria czy Ukraina.

— Jesteś wolnym człowiekiem! Masz prawo do wolności słowa. Masz prawo do swobodnego przemieszczania się. Masz prawo do wolnej i świadomej zgody lub odmowy zgody w kwestii procedur medycznych. Masz prawo do ochrony danych osobowych. Masz prawo do poszanowania życia prywatnego i integralności fizycznej. Upomnij się o te podstawowe prawa! — napisali organizatorzy.

Jestem wrogiem stosowania przymusowych kuracji bez zgody zainteresowanego pacjenta. Zdania nie zmieniłem od lat. Chcesz…

Opublikowany przez The Wojciecha Cejrowskiego Sobota, 5 czerwca 2021

źródło: nczas.com

(Visited 964 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Poznań: Mężczyzna awanturował się o maseczkę i obraził obcą kobietę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here