Tak dużej loterii w Biedronce jeszcze nie było. Właśnie rozpoczęła się akcja, w której klienci sieci będą mogli wygrać pieniądze na zakup mieszkania. Do rozdysponowania będą środki na aż 50 nieruchomości, a pierwsze nagrody zostaną wylosowane już 16 lutego.

Biedronka, chcąc zachęcić klientów do zakupów, ogłosiła wielką loterię mieszkaniową. Każdy ma szansę wygrać! Osoba, która zrobi zakupy za co najmniej 99 złotych — razem z kartą Moja Biedronka, weźmie udział w zabawie.

Z loterii wyłączone będą napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, piwo, doładowania telefonów komórkowych oraz środki dla niemowląt.

Każde 99 złotych to jeden los biorący udział w zabawie. Maksymalna liczba losów dziennie wynosi 10. Przed zakończeniem transakcji należy powiedzieć kasjerowi, że chce się wziąć udział w loterii.

Co można wygrać?

Jak się okazuje, nawet 500 tysięcy złotych, które później muszą być przeznaczone na zakup mieszkania lub domu. Kiedy wartość nieruchomości okaże się mniejsza, różnica nie będzie klientowi wypłacana. Kiedy mieszkanie lub dom będą o większej wartości, zwycięzca będzie musiał sam dopłacić odpowiednią kwotę. Organizator przeznaczy również środki na 10-procentowy podatek.

W jakim okresie trwa loteria?

Od 7 lutego do 16 kwietnia. Łącznie można wygrać aż 50 mieszkań.

Zobacz również: Bardzo smutne nagranie! Seniorka została zapytana o to, jak się jej żyje w Polsce. Nie wytrzymała [WIDEO]

Zobacz również: Sondaż: Coraz większe poparcie dla PiS. Największą niespodzianką Konfederacja

źródło: Business Insider Polska, bezprawnik.pl

(Visited 213 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj