Lech Wałęsa nie raz narzekał na swoją kiepską sytuację finansową. Za sprawą pandemii nie mógł zarabiać na wykładach, które niegdyś przynosiły mu duże dochody.

Lech Wałęsa wiele razy żalił się dziennikarzom, że jego skromna emerytura o wartości sześciu tysięcy złotych jest po prostu niewystarczająca do normalnego życia.

Wiele wskazuje na to, że sytuacja byłego prezydenta niedługo diametralnie się odmieni i nie będzie miał już powodu do narzekań.

Wałęsie pomoże Agencja Rozwoju Pomorza, która chce zapłacić prezydentowi nawet ponad 160 tys. zł za promowanie regionu w USA.

Były prezydent może teraz otrzymać 168 tys. zł za przemówienie na stoisku ARP, uczestnictwo w spotkaniach z amerykańskimi firmami z branży morskiej oraz w wydarzeniach Offshore Technology Conference.

Lech Wałęsa będzie reprezentował nasz kraj w czasie targów, które odbędą się w okresie 1-5 maja w Houston.

– Lech Wałęsa jest jedynym podmiotem mogącym udostępniać swój wizerunek oraz aktywnie wziąć udział w targach jako Lech Wałęsa. Zastosowanie trybu zamówienia z wolnej ręki w przedmiotowym postępowaniu jest zgodne z cytowanym przepisem, ponieważ realizacja uczestnictwa Zamawiającego w wyżej opisanym wydarzeniu może być zapewniona jedynie przez samego Lecha Wałęsę – wyjaśniła ARP.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: PiS nie chce osłabiać Donalda Tuska? Zaskakujące doniesienia

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Elon Musk o lewicy: Nienawidzi wszystkich, w tym siebie

źródło: wprost.pl, o2.pl

(Visited 181 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj