Wicepremier, minister rozwoju, pracy i technologii Jarosław Gowin oznajmił na Twitterze, że on również padł ofiarą zakażenia koronawirusem.

— I mnie w końcu dopadło, kto może, niech się szczepi — napisał w niedzielę na Twitterze Jarosław Gowin.

— Cieszę się, że dopiero teraz i że przez minione 5 miesięcy mogłem budować pomoc dla polskich przedsiębiorców i pracowników. Wielkie podziękowania dla lekarzy! Dbajcie o siebie i swoich Bliskich. Kto może, niech się szczepi! Wkrótce pokonamy to świństwo! — dodał wicepremier w mediach społecznościowych.

Zobacz również: Bill Gates powiedział, co sądzi o noszeniu maseczek. Zabawna odpowiedź miliardera [WIDEO]

Fakt zakażenia potwierdził wicerzecznik Porozumienia Jan Strzeżek, który przyznał w rozmowie z PAP, że Jarosław Gowin zachorował na COVID-19. Sytuacja jest o tyle zaskakująca, że Gowin jeszcze w środę miał robiony test na koronawirusa, który wyszedł negatywny.

Zobacz również: Koronapierdolec w hipermarkecie, czyli „Astma nie wchodzi”. Ożywiona dyskusja z ochroniarzem [WIDEO]

Przed środowym wylotem do Paryża nic nie wskazywało na to, że polityk może być chory. Rzeczywistość okazała się jednak inna.
Gowin podczas swojej wizyty we Francji spotkał się m.in. z francuskim ministrem gospodarki i finansów Bruno Le Maire’em oraz z przewodniczącym Senatu Francji Gerardem Larcherem.

Źródło: businessinsider.com.pl

(Visited 340 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj