Zofia Nierodzińska to Wicedyrektor Galerii Miejskiej Arsenał w Poznaniu. Kobieta zamieściła na swoim profilu materiał, na którym widać jak rzucała jajami w drzwi kościoła.

Zofia Nierodzińska aktywnie angażuje się w Strajk Kobiet. Dlatego 24 października postanowiła zaatakować kościół, ponieważ chrześcijaństwo jest w jej mniemaniu opresyjne.

— Chyba nie było to najrozsądniejsze, ale jesteśmy na wojnie, prawda? — napisała pod wideo Nierodzińska.

Czytaj także: Anglik cwaniakował w pociągu do momentu, gdy wkroczyli Polacy. Potrzebowali zaledwie kilku sekund

— Niewiele osób pamięta, że do 1993 roku aborcja w Polsce była legalna i dopuszczalna np. ze względu na sytuację osobistą osoby rodzącej. Dopiero po transformacji został zawarty niepisany sojusz pomiędzy politykami a kościołem, którego ceną były prawa kobiet — pisze kobieta w innym wpisie.

Czytaj także: Polscy lekarze i naukowcy ostrzegają przed szczepieniami na koronawirusa! Przyjęcie szczepionki może być groźne

Nierodzińska po jakimś czasie poinformowała, że „miała wizytę domową uzbrojonych panów z żandarmerii” oraz pogawędkę na komisariacie. Jej zdaniem pokazuje to, że kobiety walczące w Polsce o swoje prawa są prześladowane, a ona sama jest „kobietą w katotalibanie”.

Przeczytaj również:  Kobieta wpadła w szał w autobusie: Wypi****laj diable do kościoła! [WIDEO]

Źródło: Facebook

(Visited 892 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj