propolski.pl: Ivan Komarenko sfotografował się z policjantem

Warszawa: Marsz o wolność: Policjant zrobił sobie zdjęcie z Ivanem Komarenką [WIDEO]

Podczas wczorajszego „Marszu o Wolność” w Warszawie zebrało się kilkuset uczestników walczących o zniesienie koronawirusowych obostrzeń. Tradycyjnie nie mogło zabraknąć Ivana Komarenko, który otwarcie sprzeciwia się polityce rządu i mówi o tym, co mu w polskiej rzeczywistości nie pasuje.

Zgromadzenie zostało zarejestrowane przez warszawski ratusz, jednak krótko po jego rozpoczęciu zostało rozwiązane. Uczestnikom zgodnie z zamierzeniem udało się dojść do Pól Mokotowskich, jednak nie obyło się bez starć i przepychanek z policją.

Zobacz również: Korwin-Mikke walczy o kondycję w samych majtkach: „Morsem być. Są zdrowe i nie chorują” [WIDEO]

— Obecnie na ulicach Warszawy w kilku miejscach policjanci podejmują zdecydowane działania wobec osób lekceważących obostrzenia. W pojedynczych przypadkach policjanci stosują środki przymusu bezpośredniego w postaci siły fizycznej, pałki służbowej i ręcznych miotaczy gazu. Są pierwsze osoby zatrzymane. Wśród nich jest osoba poszukiwana celem odbycia kary pozbawienia wolności — poinformowała policja.

Ivan Komarenko dał się poznać jako zagorzały przeciwnik koronawirusa. Jego twórczość obfituje w „antycovidowe” utwory, uczestniczy również w wielu antymaseczkowych demonstracjach.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski nie ma złudzeń: „Bogaci będą mieć problem” [WIDEO]

Jeden z funkcjonariuszy policji postanowił sobie zrobić z Komarenko zdjęcie. Panowie ustawili się obok siebie i objęli w przyjacielskim geście. Zdjęcie natomiast wykonał inny policjant.

W tle nagrania możemy natomiast usłyszeć: „Piękny moment, piękny moment!”.

źródło: nczas.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these