Edyta Górniak to prawdziwa gwiazda polskiej muzyki. Artystka stała się popularna w mediach społecznościowych za sprawą głoszenia wielu niecodziennych teorii. Tym razem powiedziała, co myśli o maturze swojego syna Alana.

Alan już za dwa miesiące będzie zdawał egzamin dojrzałości. Nie wiadomo jednak czy do tego dojdzie, ponieważ Edyta Górniak ma w tej kwestii wyjątkowo wyluzowane podejście.

— Rozmawiałam z Allanem i powiedziałam mu: „Synku, to jest twoja sprawa, czy chcesz mieć tę maturę. Dla mnie to nie ma znaczenia”. Obecnie są takie czasy, że ten egzamin nie daje gwarancji niczego. Nie jest oceną człowieczeństwa, faktycznej wiedzy. Ja nie przystąpiłam do matury. W roku, w którym miałam to zrobić, pracowałam już w Nowym Jorku na Broadwayu i ominął mnie ten czas — powiedziała Edyta w rozmowie z „Faktem”.

Zobacz również: Warszawa: Marsz o wolność: Policjant zrobił sobie zdjęcie z Ivanem Komarenką [WIDEO]

Edyta Górniak wygłasza ostatnio wiele teorii i koncepcji dotyczących pandemii koronawirusa, duchowości oraz zdrowego stylu życia. W większości internautów wywołują one rozbawienie, jednak znajdą się i tacy, którzy popierają tok myślenia wokalistki.

Przeczytaj również:  Encyklopedia Antykultury, czyli książka, którą każdy człowiek powinien mieć na półce. Dlaczego?

źródło: alaluna.pl

(Visited 647 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj