War Thunder

War Thunder przedstawia dwa nowe tryby rozgrywki wzorowane na prawdziwych zawodach wojskowych

Specjalne wydarzenie dla fanów bitew pancernych i morskich zbiega się w czasie z International Army Games

https://www.youtube.com/watch?v=u1e1F3Txc5M&feature=emb_title

Gaijin Entertainment ogłasza, że w War Thunder rozpoczęły się dwa wydarzenia dla graczy, których formuła jest oparta na prawdziwych zawodach wojskowych. Tank Biathlon to odtworzenie międzynarodowych zmagań czołgistów o tej samej nazwie, które są organizowane od 2013 roku w ramach International Army Games. Wirtualny Sea Biathlon jest inspirowany zarówno prawdziwymi zawodami Tank Biathlon, jak i bitwami morskimi również rozgrywanymi podczas turnieju. Oba wydarzenia są dostępne od 23 sierpnia do 5 września i zbiegają się w czasie z oryginalnymi zawodami.


W każdym biegu w obu wydarzeniach biorą udział po cztery załogi, które starają się dotrzeć do mety jako pierwsze. Czołgiści muszą pokonać tor przeszkód składający się z wiaduktu, krętego wężyka i zapory wodnej, a jednocześnie trafiać z pozycji statycznej lub w ruchu w wyznaczone cele z działka głównego i karabinu maszynowego. W grze dostępnych jest osiem grywalnych nacji. Gracze mogą wybrać czołg T-72B3 lub T-80U oraz zdecydować o typie kamuflażu przypisanym dla konkretnego kraju. Do wyboru jest także ZTZ96A, który ma już chiński kamuflaż. Sea Biathlon to zawody dla łodzi torpedowych Pr.206 „Shershen”, które niszczą różne cele za pomocą działa głównego i torped. Zniszczenie celu aktywuje krótkie wzmocnienie.

https://www.youtube.com/watch?v=zobOxa8C36g&feature=emb_title

Każde zwycięstwo w wydarzeniu zostanie nagrodzone kuponami na kamuflaż dla czołgów lub okrętów. Charakterystyczne dla czołgów kamuflaże (czerwone, niebieskie, zielone i żółte) będą dostępne dla następujących pojazdów: T-72B3, T-80U, M1A2 Abrams, Leopard 2A5, Challenger 2 (2F), Typ 90 (B), ZTZ96A, Ariete PSO, Leclerc i Strv 122. Kamuflaże Sea Biathlon będą dostępne dla Asheville (PGM-84), TS-Boot Proj. 206, Projekt 206, Fairmile D (697), Chikugo, Saetta P-494.


Wydarzenia Sea Biathlon oraz Tank Biathlon są dostępne dla każdego gracza, a wymagane do zmagań jednostki będą udostępniane za darmo.

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these