propolski.pl: Lech Wałęsa podpadł rosyjskiej propagandzie

Wałęsa to prawdziwy nazista? Rosyjska telewizja proponuje pięć milionów dolarów za jego głowę [WIDEO]

Były prezydent Lech Wałęsa podpadł rosyjskiej propagandzie. Teraz Kreml grozi politykowi porwaniem i osadzeniem w więzieniu. Zaskakujące słowa padły w rosyjskim programie „60 minut”, gdzie dziennikarka nawiązała do niedawnych słów Wałęsy, jakie wypowiedział we francuskich mediach.

Lech Wałęsa twierdził, że „Rosja anektowała 60 narodów i dobrze by było, żeby populacja była zredukowana do 50 mln”.

Lech Wałęsa prawdziwym nazistą?

W czasie programu wiele mówiono o Polsce, omawiając, chociażby relacje Warszawy i Kijowa. Poruszono także wątek Wałęsy, któremu grożono zamknięciem w więzieniu.

– Prawdziwym nazistą objawił się były prezydent Polski, Lech Wałęsa. Wystąpił z godną Hitlera inicjatywą, proponując skrócenie populacji Rosji do 50 milionów ludzi — dodawała prowadząca program.

W jej ocenie najlepszym dla Wałęsy scenariuszem byłoby zorganizowanie przez Zachód „powstania, mobilizując zamieszkujące Rosję narody”.

– Aby Rosja rozpadła się na wiele drobnych księstw, czyli laureat Pokojowej Nagrody Nobla otwarcie nawołuje do ludobójstwa oraz wzniecenia krwawej wojny domowej – wyjaśniała.

W programie puszczono pewien fragment wywiadu, który zbulwersował gości. Jeden z nich podsumował Wałęsę, mówiąc, że jest on „łajdakiem”, który zasługuje na osąd.

Ogromna nagroda za Lecha Wałęsę

Inny słuchacz zasugerował, by rosyjskie organy ścigania wszczęły postępowanie” wobec Wałęsy i wystawiły za nim międzynarodowy list gończy.
Padła nawet propozycja, jakie ogłoszenie należy wystosować, by dopaść Wałęsę.

– Poszukiwany. Pięć milionów dolarów albo euro za jego głowę! Dla dowolnego Europejczyka, który go przyprowadzi — zaproponowano. Uczestnicy spotkania zareagowali na ten pomysł bardzo optymistycznie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Potrzeba kompetentnych ludzi”. Donald Tusk apeluje o zmiany w Polsce

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kaczyński grzmiał: Unia nośnikiem lewackiej ideologii! Powtarzam: nie lewicowej, a lewackiej [WIDEO]

źródło: wp.pl / YouTube

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these