Były lider Solidarności oraz prezydent Lech Wałęsa udzielił rozmowy „Super Expressowi”. Noblista wyjawił, jak się czuje po przyjęciu drugiej dawki szczepionki przeciw COVID-19.

Czuję się już trochę lepiej niż jeszcze kilka dni temu wyznał Wałęsa tabloidowi. W dalszej części wywiadu padły jednak przedziwne słowa.

Ale jeszcze nie tak, jak się czułem przed szczepionką podkreśla noblista. Czuję się taki przymulony, mam złudzenie, że się zaraz przewrócę i chodzę, jak marynarz po statku. Czuję się jak po głupim Jasiu, jeszcze mnie trzyma i odczuwam swędzenie w miejscu, w którym mnie ukłuto igłą relacjonuje były prezydent.

Ja już wszystko wykonałem, wszystkie miejsca przerobiłem, zostało mi tylko papiestwo, ale to jest chyba poza zasięgiem ocenia swoje szanse pogromca komunizmu.

Mogę więc umierać, ale poddaję się woli Bożej. Co niektórzy chcą, żebym jeszcze pożył. Ja już jestem na tym świecie zmęczony i tęsknię do tego drugiego wyjawia „Super Expressowi”.

Ale pewnie mnie jeszcze nie chcą po tamtej stronie, bo ja bym też chyba tam narozrabiał stwierdza żartobliwie były prezydent.

Przeczytaj również: Gigantyczna afera w policji. Wymyślali przestępstwa, by podbić statystyki. Dziesiątki wyroków będą podważone

Przeczytaj również: Będzie zakaz tępienia i dyskryminacji szczurów oraz robaków? „To nasi współbiesiadnicy”

Źródło: Tysol

(Visited 1 271 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Nieoficjalnie: osoby zaszczepione nie będą musiały nosić maseczki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here