Jasnowidz Krzysztof Jackowski wykonał kolejną wizję dla internautów, tym razem na podstawie map. Wieszcz próbował sprawdzić, czy uda mu się wyczuć, w których rejonach występuje największe zagrożenie użyciem broni atomowej.

Jasnowidz nie krył zdziwienia tym, co zobaczył. W ostatnim odcinku opublikowanym na YouTube poinformował, że chce przeprowadzić eksperyment. Wydrukował wiec mapy kilku krajów i skoncentrował na nich uwagę. Szczególnie uwzględnił zagrożenie użyciem broni nuklearnej.

Rosja wiele razy groziła użyciem broni nuklearnej na Ukrainie. Wielu ekspertów obawiało się, że scenariusz też może w końcu się potwierdzić.

– Dziwna rzecz mi się skojarzyła jako pierwsza. W życiu bym się tego nie spodziewał. Drodzy państwo… Poczułem, że jeżeli gdziekolwiek miałaby spaść atomowa, to w obecnym czasie wszystkim nam by się kojarzyła Ukraina i jej okolice, a ja państwu powiem, że jeżeli grozi nam w najbliżej przyszłości atom, to jest to Bliski Wschód – powiedział Jackowski, który wymienił nazwy państw.

– Południowa część Iranu, czyli od strony Pakistanu, Afganistanu. Te rejony w moim poczuciu są zagrożone atomem – podkreślił.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tajemnicze słowa Donalda Trumpa. To stanie się 15 listopada

źródło: YouTube

(Visited 337 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj