propolski.pl: Jackowski o wojnie atomowej

„W życiu bym się tego nie spodziewał”. Jackowski podał teren najbardziej zagrożony atakiem nuklearnym

Jasnowidz Krzysztof Jackowski wykonał kolejną wizję dla internautów, tym razem na podstawie map. Wieszcz próbował sprawdzić, czy uda mu się wyczuć, w których rejonach występuje największe zagrożenie użyciem broni atomowej.

Jasnowidz nie krył zdziwienia tym, co zobaczył. W ostatnim odcinku opublikowanym na YouTube poinformował, że chce przeprowadzić eksperyment. Wydrukował wiec mapy kilku krajów i skoncentrował na nich uwagę. Szczególnie uwzględnił zagrożenie użyciem broni nuklearnej.

Rosja wiele razy groziła użyciem broni nuklearnej na Ukrainie. Wielu ekspertów obawiało się, że scenariusz też może w końcu się potwierdzić.

– Dziwna rzecz mi się skojarzyła jako pierwsza. W życiu bym się tego nie spodziewał. Drodzy państwo… Poczułem, że jeżeli gdziekolwiek miałaby spaść atomowa, to w obecnym czasie wszystkim nam by się kojarzyła Ukraina i jej okolice, a ja państwu powiem, że jeżeli grozi nam w najbliżej przyszłości atom, to jest to Bliski Wschód – powiedział Jackowski, który wymienił nazwy państw.

– Południowa część Iranu, czyli od strony Pakistanu, Afganistanu. Te rejony w moim poczuciu są zagrożone atomem – podkreślił.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tajemnicze słowa Donalda Trumpa. To stanie się 15 listopada

źródło: YouTube

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these