Viola Kołakowska należy do tego grona celebrytów, którzy często zaskakują swoimi kontrowersyjnymi wypowiedziami. Celebrytka znana jest z antycovidowego podejścia i nie ukrywa tego, że maseczki nosić nie zamierza.

— Nie będę nosić maseczki — zadeklarowała aktorka.

Tym razem porównała obecną sytuację w kraju do tego, co działo się w czasach II wojny światowej, gdy ludzi deportowano do Auschwitz. Kołakowska, która często widywana jest na protestach antymaseczkowców sprzeciwia się również szczepionkom i podkreśla, że za nic w świecie nie da się zaszczepić. Zapowiada też, że nie zamierza dostosować się do zaleceń wprowadzonych przez rząd.

— Ja nie zamierzam nosić ani w żółtej, ani czerwonej, ani zielonej, ani żadnej innej strefie żadnej maski na twarzy na powietrzu, w naturze, gdzie mamy naturalne prawo do oddychania. Bez oddychania nie ma życia. Jak przestaniemy oddychać, to umrzemy, nie będziemy żyć. A ja bym chciała oddychać, mam zamiar korzystać z tego, co dała nam natura i oddychać pełną piersią, czego i wam życzę — napisała Viola Kołakowska.

Przeczytaj również:  Poznań: Mężczyzna odgryzł kobiecie kawałek ucha i uciekł jej samochodem

Ponadto porównała zarządzanie epidemią w Polsce do sytuacji z czasów II wojny światowej.

Zobacz również: „Zero tolerancji” Policja zapowiada, że nie będzie taryfy ulgowej

— Chcę wam tylko uświadomić, że to samo działo się w czasie wojny, kiedy wywozili ludzi do Auschwitz, kiedy wywozili ich do obozów. Kiedy wchodzili do komory, głęboko wierzyli w to, że to jest dla ich dobra. Że oto panowie w mundurach dbają o nich. Wchodząc do komory, myśleli, że wchodzą do łaźni, gdzie mają się umyć i z niej wyjdą, czekały na nich ręczniczki. I co się stało? I stało się to, co się stało i dzieje się obecnie to samo tylko w innych okolicznościach. W wygodniejszych, łatwiejszych czasach, gdzie przywykliśmy i przyzwyczailiśmy się do super wygód — mówiła modelka na swoim Instastory.

Próbowała również uświadomić internautów, by obudzili się i nie dali sobie mydlić oczu. — To się właśnie dzieje i maski są małym elementem tej gry, ale mają one wam zaszkodzić, a nie pomóc. Już nie mówię o psychologicznym aspekcie i tym, żebyście się po prostu podporządkowywali — przekonywała Kołakowska.

Przeczytaj również:  Lublin: Kierowca, który zignorował czerwone światło szybko tego pożałował [WIDEO]

źródło: wprost.pl

(Visited 1 990 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj