W TVP Info w programie „Woronicza 17” doszło do starcia między politykiem Zjednoczonej Prawicy Jackiem Ozdobą, a reprezentantem Platformy Obywatelskiej Robertem Kropiwnickim. Kłótnię wywołała kwestia powrotu Donalda Tuska do polskiej polityki.

Na antenie TVP Info doszło do kłótni między politykami PiS i PO. W pewnym momencie głos zabrał Jacek Ozdoba, który zarzucił przedstawicielom PO, iż ci nie potrafią wymienić konkretnych sukcesów politycznych Donalda Tuska..

Nawet przedstawiciel PO nie potrafi wskazać jednego konkretnego przykładu. To był człowiek, który był w kierownictwie całych struktur UE (…) ale nie był kandydatem polskim, trzeba pamiętać o tym, że bardziej wielokrotnie reprezentował interesy Niemiec wskazywał Jacek Ozdoba w TVP Info.

Dla mnie nieprzyzwoity jest polityk, który tak ważną funkcję zajmuje, ma paszport polski, urodził się w Polsce, a nie protestował skutecznie w sprawach, które były fundamentalne… dodał następnie reprezentant Zjednoczonej Prawicy Wy dzisiaj rozwalacie Unię Europejską zarzucił.

— Niech Pan nie kłamie w żywe oczy… odpierał Kropiwnicki.

Rozumiem, że jest Pan zdenerwowany, też byłbym zdenerwowany, gdybym zobaczył, że ktoś taki wraca nie ustępował Ozdoba Donald Tusk to będzie twarz Palikota, Stanisława G., Sławomira N., być może Stefana N., tych którzy uosabiali patologię PO, tej doktryny Neumanna…

Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

Zobaczcie swoją… U siebie zobaczcie bronił się polityk PO.

Mówicie dużo o prawach kobiet. Jak potraktowaliście p. premier Ewę Kopacz? Jak potraktowaliście p. Kidawę-Błońską? To jest Wasz sposób uprawiania polityki ciągnął dalej Ozdoba. Chciałbym zwrócić uwagę na prezydenta Rafała Trzaskowskiego. Muszę się tu postawić w jego obronie – facet buduje cały obóz, jakieś namioty, jeździ po kraju (…) a oni go jak takiego małego chłopca poobijali (…) ale to pokazuje, jakie macie podejście Donald Tusk skopał wszystkich, którzy budowali alternatywę w stosunku do niego ocenił w podsumowaniu polityk Zjednoczonej Prawicy w programie TVP Info.

Przeczytaj również: „TVP, powinniście badać swoich rozmówców alkomatem przed wywiadem”. Protasiewicz: „Borys się posuwa. Jeśli Tusk jest gorylem, to Trzaskowski jest…

Przeczytaj również: A jednak. Zmierzamy w kierunku „obowiązku szczepień” na koronawirusa. Kulisy wielkiej operacji społecznej

źródło: Tysol

(Visited 8 590 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj