Posłowie opozycji Marek Sowa i Aleksander Miszalski (KO) wybrali się z wizytą do Pcimia w sprawie byłej agentki CBA, która miała rzekomo świadczyć pracę gminie. Parlamentarzyści wykonując interwencję poselską wizytowali tamtejszy urząd. Na miejscu spotkali oburzonych mieszkańców.

Politycy opozycji zorganizowali w Pcimiu konferencję prasową, lecz nie spodziewali się jej negatywnego odbioru wśród lokalnych mieszkańców. Posłom Koalicji Obywatelskiej odpowiedział m.in. wójt gminy Pcim Piotr Hajduk.

Szanujemy interwencję poselską, jednak słysząc te oskarżenia, jestem nimi zaskoczony. Jeżeli pan poseł na podstawie umów tak daleko posuwa swoje oskarżenia, to jest to pewna niedorzeczność mówił wójt.

Trzeba było taką aktywność wykazać wcześniej, jak był Pan marszałkiem  krzyczał do byłego marszałka województwa małopolskiego Marka Sowy zwykły mieszkaniec Pcimia, jeden z uczestników spotkania.

Wiecie co jest najgorsze? Nie możecie strawić bólu po przegranej. Nie możecie się pogodzić z przegraną. Zarówno w Polsce, jak i europarlamencie sp***cie do swojego gniazda  wytykiwał.

Przeczytaj również: Minister Czarnek weźmie się za podręczniki od historii. Niemcy, Austriacy i opozycja nie będą zadowoleni

Przeczytaj również: Tak będzie wyglądać tegoroczna Wielkanoc. Przygotowano szereg restrykcji i ograniczeń

źródło: Tysol

(Visited 5 895 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Teresa Lipowska ma dość. "Jestem już przytłoczona tym, co się dzieje od ponad roku"

4 KOMENTARZE

  1. I bardzo dobrze, KO już przesadza, szukają dziury w całym. Lepiej by się skupili na swoich ludziach, a Obajtkowi dali spokój. Sąd przecież oddalił oskarżenia, czego oni nie rozumieją?

  2. A czego się spodziewali ze ich przywitają chlebem i sola? Zwykli ludzie widzą ze to jedna wielka ściema, jak mozna oskarzać człowieka ,który nigdy nawet nie był oskarżony o współdziałanie z zorganizowaną grupą przestępczą. To jest zwykłą manipulacja żeby wprowadzic opinię publiczna w bład.

  3. No jak juz wleziesz miedzy wroty to krakaj tak jak one. Chyba nie sadzili ze zostana przyjeci z otwartymi rekami 😀 Obajtek ma wsparcie i mieszkancow Pcimia i wielu rodaków. Jest niewinny, oskarzenia zostaly oddalone, dowodow na dzialnosci przestepcze nie ma. Temat zamkniety

  4. Gdzie oni jeszcze nie pojadą, żeby wywołać budzę o nic… Uczepili się człowieka, a dowodów nie mają. Ja to czuję że chodzi o kasę bo TVN już nie ma reklam od Orlenu a to na pewno duży zastrzyk gotówki był.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here