propolski.pl: [video] "Nie jestem alfą i omegą. Nie umiem policzyć". Posłanka PO w RMF FM. Zaborski nie wytrzymał: "Ale ja będę pytał!"

[video] „Nie jestem alfą i omegą. Nie umiem policzyć”. Posłanka PO w RMF FM. Zaborski nie wytrzymał: „Ale ja będę pytał!”

Nie jestem alfą i omegą wzbraniała się przed odpowiedzią posłanka PO Urszula Augustyn. Na tak zadane pytanie panu nie odpowiem, ponieważ nie umiem policzyć. (…)

Raz jeszcze panu powiem, proszę mnie nie pytać o takie cyfry prosiła na antenie posłanka PO Urszula Augustyn ponieważ ja się na tym ekonomicznie, że tak powiem, nie znam.

Ależ ja będę pytał! nie ustępował red. Marcin Zaborski.

Obiecywaliście przed wyborami darmowy internet dla każdego ucznia, studenta i wszystkich pracujących młodych ludzi do 24 roku życia. Jeden gigabajt dziennie. Zakładam, że ta obietnica jest aktualna, gdybyście chcieli walczyć teraz o władzę. Może to już macie policzone, bo to jest obietnica sprzed dwóch lat przypomniał wcześniej dziennikarz.

To ile pieniędzy potrzeba dzisiaj, teraz, kiedy mówicie o tym, że kupicie te komputery dla każdego ucznia. Wyposażycie w tablety i laptopy uczniów w szkołach. Ile pieniędzy potrzeba na ten projekt, na program który ogłaszacie? pytał Zaborski.

Wie pan, dzisiaj jesteśmy w innej sytuacji, ponieważ edukacja stała się zdalna i dzisiaj to jest problem jeszcze bardziej pilny, jeszcze bardziej pochłaniający pieniądze odpowiedziała Augustyn.

To ile tych pieniędzy potrzeba? nie ustępował prowadzący.

Nie umiem powiedzieć ile.

Dlaczego? Dlaczego tego pani nie umie powiedzieć? Była pani ministrem edukacji, ogłosiliście ten program ustami Rafała Trzaskowskiego i Borysa Budki. Jest pani kolejnym politykiem, którego o to pytam powiedział Zaborski.

Ja nie jestem alfą i omegą. Na tak zadane pytanie panu nie odpowiem, ponieważ nie umiem policzyć, ile tych pieniędzy potrzeba broniła się Urszula Augustyn.

Przeczytaj również: Nie było tam ani jednego zachorowania na COVID-19. „Raj antycovidowy” w Europie

Zobacz również: Zmarła nagle po otrzymaniu szczepionki Pfizera na COVID-19. Zostawiła męża

Źródło: RMF FM

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these