Wydaje się, że w każdej sytuacji powinny istnieć granice dobrego smaku i zachowania. Jednak nie dla każdego. Niektórzy posuwają się do czynów wręcz obrzydliwych, byle tylko kogoś upokorzyć bądź zwrócić na siebie uwagę. Jerzy Urban dziennikarz, satyryk i pisarz często budzi kontrowersje w swoich filmikach.

W Internecie pojawiło się krótkie nagranie, na którym publicysta przekazuje specjalny prezent na WOŚP. Całe wideo zostało ocenione jako wyjątkowo niesmaczne. Okazało się, że Jerzy Urban poszedł w ślady wielu celebrytów i postanowił przekazać coś dla WOŚP prosto z serca. A raczej ze swojej jamy ustnej.

Pisarz zachwycony niekonwencjonalnym pomysłem, śmiejąc się, wyjął sztuczną szczękę, którą przekazał na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Swoim zachowaniem chciał zadrwić z celebrytów, którzy oddali „niepotrzebne” im rzeczy, ponieważ mieli ich nadmiar.

Wielu internautów zrozumiało przekaz Urbana jako podsumowanie narcystycznych intencji celebrytów, chcących zaistnieć dzięki pomocy dla WOŚP.

— Na Orkiestrę Owsiaka dla jego seniorów daje mało używaną moją sztuczną szczękę — oświadczył Urban na nagraniu.

Przykładem rzeczy wystawianych na licytację dla WOŚP była sukienka od Małgorzaty Kożuchowskiej, książki i zdjęcie z autografem od Joanny Kulig, kolacja z Barbarą Kurdej-Szatan czy rower Kasi Stankiewicz.

źródło: twitter.com

(Visited 683 times, 5 visits today)
Przeczytaj również:  Magdalena Ogórek trafiła na SOR. Opublikowała niepokojący wpis

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj