Pan Przemysław uratował nad jeziorem topiącego się mężczyznę. Chwilę później wdał się w nieporozumienie z policjantami, a ci skuli go kajdankami.
Wszystko przez słowa, które wypowiedział w nerwach.

30-letni mężczyzna odpoczywał razem z rodziną nad jeziorem w Tczewie. Wtedy usłyszał, że ktoś się topi. Był to 50-letni mężczyzna. Pan Przemysław niewiele się zastanawiając, ruszył mu na pomoc. Wyciągnął mężczyznę na brzeg i zaczął udzielać mu pierwszej pomocy.

Reanimacja trwała 10 minut i szczęśliwie zakończyła się sukcesem.

Na plaży szybko zjawili się wezwani przez świadków policjanci.

– Wolno sobie szli, jakby byli na spacerze, jakby nic się nie stało – mówi jeden ze świadków, opisując zachowanie funkcjonariuszy.

– Pan policjant wyjął notes i zaczął coś tam notować. Nawet nie schylili się do tego mężczyzny – dodała żona pana Przemysława.

Mężczyzna wygarnął policjantom. Został skuty

Świadkowie zdarzenia zgodnie przyznają, że policjanci nie dotknęli nawet 50-latka. Jedynie coś notowali i rozmawiali między sobą. Oburzony zachowaniem policjantów był pan Przemysław, który nie wytrzymał i wygarnął mundurowym, co o nich myśli.

Jak sam przyznał, udzieliły mu się emocje i użył niecenzuralnych słów.

– K***, zajmijcie się tym człowiekiem, ja p***, stoicie jak takie debile, no to zróbcie coś z nim. To było mniej więcej coś takiego – wspominał.

Policjanci nie podziękowali panu Przemysławowi za uratowanie człowieka, powalili go tylko na ziemię i skuli kajdankami.

Jak informuje Polsat News, policjanci przypisali sobie uratowanie 50-latka, a pan Przemysław jedynie przeszkadzał im w akcji.

Teraz usłyszał zarzut znieważenia funkcjonariuszy i grozi mu kara do roku pozbawienia wolności.

– Żałuję, że nie byłem spokojniejszy. Tylko tyle. Przeprosiłem, ale powiedzieli, że teraz to jest już za późno. Nie odpuszczą – wyjaśnił pan Przemysław.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Minister Niedzielski o ruchach antyszczepionkowych: „Mają też mroczniejszą stronę”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Trump pochował byłą żonę na polu golfowym. Zaskakujący powód

źródło: polsatnews, NCzas.com

(Visited 321 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj