Ivana Trump była pierwszą żoną Donalda Trumpa i matką trojga jego najstarszych dzieci. Niedawno zmarła, a były prezydent USA podjął decyzję o tym, gdzie zostanie pochowana. Okazało się, że jest to nietypowe miejsce.

Donald Trump zdecydował, że ostatnim miejscem spoczynku Ivany będzie Narodowy Klub Golfowy Trumpa w Bedminster w staine New Yersey.

Biznesmen zadeklarował, że sam chciałby tam zostać pochowany w przyszłości.

Donald Trump pochował pierwszą żonę na polu golfowym

Wiele osób zdziwiło się, że Donald Trump nie pochował pierwszej żony z bardziej odpowiednim miejscu. Zastanawiano się, czy ta sprawa nie ma przypadkiem drugiego dna. Okazało się, że Trump chciał prawdopodobnie uniknąć płacenia podatków.

Profesor socjologii w Dartmouth College we wpisie w serwisie Twitter zarzuciła byłemu prezydentowi, że kierował się wyłącznie chęcią zaoszczędzenia pieniędzy.

– Jako ekspertka od podatków sceptycznie podchodziłam do plotek, że Trump pochował swoją byłą żonę na tym smutnym, małym i brudnym kawałku pola golfowego w Bedminster w stanie New Jersey tylko po to, aby uzyskać ulgi podatkowe. Więc sprawdziłam i ludzie… to sposób na potrójne unikanie podatków. Uniknął podatku od nieruchomości, dochodów i sprzedaży – napisała Brooke Harrington na Twitterze.
Podobnie uważa Phoebe Wall Howard, która jest dziennikarką z gazety „Detroit Free Press”.

– Prawo stanu New Jersey zwalnia grunt wykorzystywany jako cmentarz z podatku dochodowego, od sprzedaży i użytkowania. Pochowanie Ivany Trump w Narodowym Klubie Golfowym Trumpa prawdopodobnie zapewni ogromną ulgę podatkową – dodała Phoebe Wall Howard (Salon).

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nergal znów obraża Katolików. Pojawiło się wstrętne nagranie [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Blanka Lipińska jest w szoku, bo państwo ją okrada. „Gdzie są moje pieniądze?”

źródło: Twitter

(Visited 183 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj