Posłanki Klaudia Jachira i Urszula Zielińska w ostatnich tygodniach dokładały wielu starań, by dostać się do biura poselskiego w Białowieży. Parlamentarzystki o jego założeniu poinformowały 30 listopada ubiegłego roku.

Pisaliśmy więcej na ten temat na naszym portalu.

Koleżanki po fachu podczas jednej z prób przedostania się do nowej siedziby zostały zablokowane przez funkcjonariuszy, na co poskarżyły się na Facebooku.

– Stan zalegalizowanego bezprawia trwa! Policja ponownie i znów bez podania podstawy prawnej nie wpuściła nas do naszego biura poselskiego w Białowieży. Po raz kolejny składamy zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa i uniemożliwieniu wykonywania mandatu poselskiego – pisała Urszula Zielińska.

Dzisiaj jednak posłanki nie szczędziły słów radości. Jak się okazuje, jest to dla nich wyjątkowo szczęśliwy dzień.

– Pomimo odmownej decyzji Komendanta Straży Granicznej pomyślnie dotarłyśmy dzisiaj do naszego biura poselskiego w Białowieży.
Na dworze -8°C, w środku +4°C, więc urzędowanie rozpoczęłyśmy od porządnego napalenia w piecu. Mam nadzieję, że ciepła atmosfera na dłużej zagości w naszym biurze – czytamy na profilu Klaudii Jachiry w mediach społecznościowych.

Zobacz również: Grzegorz Braun został wykluczony i zablokował pracę sejmowej komisji: „Proszę nie brnąć dalej w śmieszność” [WIDEO]

Zobacz również: Gen. Skrzypczak o sytuacji na Ukrainie: „Wojska niech szykują się do wojny w obronie Polski”

Pomimo odmownej decyzji Komendanta Straży Granicznej pomyślnie dotarłyśmy dzisiaj do naszego biura poselskiego w…

Opublikowany przez Klaudię Jachirę Poniedziałek, 24 stycznia 2022

źródło: Facebook.com

(Visited 673 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj