W trudnych czasach wojny różnej maści wróżki i uzdrowicielki mają ręce pełne roboty. Starają się bowiem odgadnąć, jaka przyszłość nas wszystkich czeka.

Wróżka Akima, która często dzieli się z widzami swoimi najnowszymi przeczuciami, nie ma dobrych wieści dla Rosji. Jest przekonana, że dla tego kraju nie pozostała już żadna nadzieja.

Marzena Drygacz znana lepiej jako Wróżka Akima jest zdania, że ukraińskie szeptunki mogą wpłynąć na rozwój sytuacji w Rosji. Aktualnie obserwuje się narastające zamieszanie, chaos i wzrost cen.

Wróżka podzieliła się na TikToku kolejnym materiałem, w którym przedstawiła prognozę dotyczącą rozwoju sytuacji w kraju i na świecie. Opowiedziała dokładnie, co czeka Rosję. Nie ukrywała przy tym, że klątwy ukraińskich szeptunek już niedługo dosięgną Putina, który będzie musiał zapłacić za swoje grzechy.

— Słyszeliście o klątwie ubóstwa? Właśnie taka została rzucona na Rosję i ich przywódców. Bieda będzie aż piszczała. Ukraińskie szeptunki wzięły się do roboty. Oj biednie będzie w Rosji — powiedziała Marzena Drygacz.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski o wojnie: „Wydarzy się coś, co wywoła klęskę humanitarną”

Zobacz również: Paweł Kukiz wzywa TVN24 do przeprosin: “Hejt od piewców miłości i tolerancji”

@marzenadrygacz Klątwa #klatwa#zleoko #moc #szeptuchy #wrozkaakima ♬ original sound – Joel Bushby

źródło: TikTok

(Visited 798 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj