Jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się z internautami swoją najnowszą wizją. Wieszcz z Człuchowa w swojej przepowiedni zdradził, co nas czeka w najbliższym czasie.

Jackowski nie unika kontrowersyjnych tematów i chętnie wypowiada się na temat polityki. Ostatnio przeczuł, jaka pogoda czeka nas na Wielkanoc, mówiąc, że będzie wyjątkowo ciepło.

Pan Krzysztof żywo komentuje sytuacje społeczno-polityczno-gospodarcze. Ostatnio postanowił poświęcić nieco więcej czasu temacie wojny na Ukrainie, która w jego ocenie potrwa jeszcze długo. Ponadto nieunikniony jest kryzys w Europie, którego konsekwencje będziemy czuli przez wiele lat.

— Na Ukrainie wydarzy się coś, co zrobi klęskę humanitarną. Wydarzy się niekontrolowany wybuch czegoś, na co winę będą zganiać Rosjanie na Ukraińców a Ukraińcy na Rosję. Straty pójdą być może wtedy ta panika w naszej części kraju naszego — powiedział Jackowski.

Krzysztof Jackowski już jakiś czas temu wspominał o ewakuacji i opuszczaniu Polski. Teraz ocenił, że nasz kraj będzie buforem kotłowaniny.

— Pierwsze. Niebo nad Polską zamknięte Polska ma zrobić izolację. Bufor. Polska będzie buforem kotłowaniny, która się jeszcze bardziej rozogni na Ukrainie. Są przygotowywane po cichu miejsca do umieszczania ludzi. Ale to chyba nie chodzi o uchodźców. Miejsca, szkoły, zaplecza jakieś. Jest przygotowywany cały plan, żeby ulokować ludzi — dodał wieszcz z Człuchowa.

Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

Jasnowidz przekazał, że na Ukrainę od północnej strony wejdzie nowy front, co sprawi, że ludzie będą uciekać na większą skalę.

— Będziemy dostawać na coś bony. Ciemne pieniądze zamiast normalnego pieniądza. Nasz kraj na coś się szykuje jako bufor. Nie wygląda to optymistycznie. Teraz jest błogi spokój u nas. Zrozumcie. Rosja wypowiedziała konflikt wielu krajom — wyjawił Jackowski.

Zobacz również: Tak wygląda rozminowywanie trasy Kijów – Warszawa. Nieustraszeni ukraińscy żołnierze [WIDEO]

Zobacz również: Sondaż. PiS coraz mocniej zyskuje. Pięć ugrupowań w Sejmie

źródło: YouTube.com

(Visited 1 043 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj