youtuberka

Youtuberka z Ukrainy zachwycona życiem w Polsce. Wypowiedziała piękne słowa

Helen Mazanowa to młoda youtuberka pochodząca z Ukrainy. Dziewczyna od 5 lat mieszka w Opolu i jest zachwycona życiem w Polsce. W opublikowanych filmach wyznaje, co sądzi o naszym kraju. Jej wypowiedzi mogą pozytywnie zaskoczyć wielu widzów.

— Polacy są bardzo serdecznym narodem. Minął już 5 rok, gdy mieszkam w Polsce. Codziennie przekonuję się, że Polacy to naród serdeczny, otarty — powiedziała Helen youtuberka pochodząca z Ukrainy.

Zobacz również: Dulkiewicz i Wałęsa rozmawiali o sztuce porozumienia. Internauta: „Porozumienie oparte na oszustwie milionów Polaków”

Podkreśliła, że Polacy są narodem, który dość nisko siebie ceni i wypowiada się o sobie negatywnie. Zdaniem dziewczyny, wiele krajów może jednak Polsce zazdrościć.

— Polacy są otwarci i tolerancyjni. Lubicie poznawać innych ludzi i co ważne, macie szacunek do innych kultur — dodała Mazanova.

— Dla Was rodzina to jest świętość. W chwili nieszczęścia potraficie się połączyć i obronić siebie. To jest wasza cecha narodowa. Jesteście narodem kochającym swoją trudną historię i wielowiekowe tradycje — oceniła Helen.

 

źródło: nczas.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these