Helen Mazanowa to młoda youtuberka pochodząca z Ukrainy. Dziewczyna od 5 lat mieszka w Opolu i jest zachwycona życiem w Polsce. W opublikowanych filmach wyznaje, co sądzi o naszym kraju. Jej wypowiedzi mogą pozytywnie zaskoczyć wielu widzów.

— Polacy są bardzo serdecznym narodem. Minął już 5 rok, gdy mieszkam w Polsce. Codziennie przekonuję się, że Polacy to naród serdeczny, otarty — powiedziała Helen youtuberka pochodząca z Ukrainy.

Zobacz również: Dulkiewicz i Wałęsa rozmawiali o sztuce porozumienia. Internauta: „Porozumienie oparte na oszustwie milionów Polaków”

Podkreśliła, że Polacy są narodem, który dość nisko siebie ceni i wypowiada się o sobie negatywnie. Zdaniem dziewczyny, wiele krajów może jednak Polsce zazdrościć.

— Polacy są otwarci i tolerancyjni. Lubicie poznawać innych ludzi i co ważne, macie szacunek do innych kultur — dodała Mazanova.

— Dla Was rodzina to jest świętość. W chwili nieszczęścia potraficie się połączyć i obronić siebie. To jest wasza cecha narodowa. Jesteście narodem kochającym swoją trudną historię i wielowiekowe tradycje — oceniła Helen.

 

źródło: nczas.com

(Visited 2 535 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj