Krzysztof Jackowski to najbardziej znany jasnowidz w Polsce, który często dzieli się swoimi wizjami w Internecie. Tym razem skupił się na polityce i przepowiedział, co czeka PiS w przyszłości.

— To moje poczucie, zaraz w dzień wyborczy, wtedy nie miało sensu. Z perspektywy dzisiejszego czasu, druga kadencja dla PiS-u może być bardzo, bardzo krucha. Bo dzieją się bardzo dziwne rzeczy w naszym kraju — powiedział Jackowski.

Jasnowidz z Człuchowa skomentował również temat wyborów prezydenckich oraz działań rządu.

— Ja się obawiam jeszcze jednej rzeczy. Wybory prezydenckie — coraz bardziej to wygląda na totalną amatorszczyznę. Zastanówmy się, ten rząd, nie wiedzieć czemu, cały czas ma prawo zwołać stan wyjątkowy. Dzieją się takie rzeczy, żeby ten stan wyjątkowy wprowadzać. Nie mówię tych słów bez kozery — dodał jasnowidz.

Wydaje się więc, że znany wizjoner jak zwykle nie ma dobrych wieści dla Polski i partii rządzącej. To już nie pierwszy raz, gdy mężczyzna widzi tak pechowe wydarzenia.


źródło: alaluna.pl

(Visited 1 479 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Bielan przekonuje: "My nie mamy możliwości, żeby sfałszować wybory". Kaczyński mówi o "nowym sposobie liczenia głosów"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj