propolski.pl: TVP podała kandydatów na Eurowizję

TVP przedstawiła kandydatów na Eurowizję. Internauci nie są zachwyceni: „Co roku ten sam błąd”

Telewizja Polska ogłosiła, że w tym roku zmieni się sposób doboru reprezentanta na Konkurs Piosenki Eurowizji. Tym razem Polskę reprezentować będzie artysta wskazany zarówno przez jury, jak i telewidzów.

W czasie ostatniego odcinka „Pytania na Śniadanie” wymieniono dziesiątkę kandydatów branych pod uwagę. Do tej pory polskiego kandydata na Eurowizję wybierała wewnętrzna komisja w TVP, a jak wszyscy pamiętamy w minionym roku Polskę reprezentował Rafał Brzozowski, któremu niestety nie udało się osiągnąć zbyt wysokiego wyniku.

Podczas „Pytania na śniadanie” przedstawiono dziesięć utworów, których twórcy będą rywalizowali o występ na Eurowizji. Wybór odpowiedniej osoby będzie miał miejsce w czasie wyjątkowego koncertu, który odbędzie się już 19 lutego.

Przedstawiamy dziesiątkę kandydatów, a także ich utwory:

Umute – „Głośniej niż decybele”
Karolina Stanisławczyk – „Move”
Emilia Dębska – „All I need”
Daria – „Paranoja”
Krystian Ochman – „River”
Lidia Kopania – „Why does it hurt”
Kuba Szmajkowski – „Love sick”
Karolina Lizer – „Szysta woda”
Siostry Szlachta – „Drogowskazy”
Ania Byrcyn – „Dokąd”

Taki repertuar nie wszystkim przypadł jednak do gustu. W sieci pojawiły się głosy krytyki, że Telewizja Polska ponownie wybiera mało popularne osoby, które nie mają żadnych szans na wygraną.

– Co roku ten sam błąd, wysyła się ludzi, których zżera stres, zamiast kogoś, kto ma doświadczenie. Stawiamy na nijakich wokalistów – czytamy w komentarzu.

Zobacz również: Sprzeczka w TVP. Poseł Kropiwnicki stanął w obronie Sienkiewicza: „Nie wiem za co ma przepraszać” [WIDEO]

Zobacz również: Premier Morawiecki nie podał ręki Czarnkowi. Nagranie błyskawicznie obiegło sieć [WIDEO]

źródło: Facebook, TVP, pudelek.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these