Zaskakujące zachowanie Bartłomieja Sienkiewicza w Sejmie odbiło się szerokim echem w mediach. Posłowie PiS sugerują, że poseł opozycji mógł być nawet pod wpływem alkoholu. Tymczasem poseł Robert Kropiwnicki stanął w obronie swojego kolegi, mówiąc:

– Ja dzisiaj widziałem posła Suskiego, który porządnie się potknął. Mało się nie wywrócił prezesa Kaczyńskiego – powiedział w TVP Robert Kropiwnicki.

Szybko doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań z prowadzącą Danutą Holecką.

Robert Kropiwnicki z Koalicji Obywatelskiej wyjaśnił, że zwykłe potknięcie się nie jest niczym nietypowym wśród dorosłych.

– Ja dzisiaj widziałem posła Suskiego, który porządnie się potknął. Mało się nie wywrócił prezesa Kaczyńskiego – podkreślił rozmówca TVP.

Ze słowami polityka opozycji nie zgadzał się obecny w studiu Marcin Horała z PiS.

– Każdy, kto widział ten film, może sam wyrobić sobie opinię. Ja nie muszę jej podpowiadać. Może pan poseł Sienkiewicz usłyszał, że jest obniżka VAT również na alkohol i chciał to uczcić. Ale żarty na bok. Oczywiście zachowanie dalece co najmniej wątpliwe – stwierdził Horała.

– Poseł Suski się potknął i też niezdrowo wyglądał! I co, jest temat? – sprzeczał się Kropiwnicki. Polityk PO wyjaśnił, że media publiczne, zamiast zajmować się sprawami ważniejszymi takimi, jak pandemia, próbują przerzucić uwagę widzów na sprawę Sienkiewicza.

Przeczytaj również:  Szalejąca inflacja nie odpuszcza. Co dalej z cenami warzyw?

– Bardzo bym prosił, by tak tragicznej sprawy, jak ofiary pandemii koronawirusa nie wykorzystywać, by przykrywać stan wskazujący u posła Sienkiewicza. Nie godzi się. Nawet nie musiał robić testu alkomatem, mógł wyjść do mediów i wyjaśnić – apelował Horała.

Zobacz również: Jackowski zaniepokojony sytuacją gospodarczą w kraju: „To postępuje bardzo szybko” [WIDEO]

Zobacz również: Dawniej „dostał kosza” od Maryli Rodowicz. Dzisiaj przyszedł do „The Voice Senior” i zaskoczył wszystkich [WIDEO]

źródło: Twitter.com, TVP

(Visited 438 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj