Krzysztof Bosak do niedawna był pomijany w największych mediach, co z pewnością utrudniało mu możliwość dotarcia do potencjalnych sympatyków. Wczoraj po raz pierwszy został wspomniany jako kandydat na prezydenta przez telewizję TVP. W „Wiadomościach” pokazano urywek, na którym również znalazł się poseł Konfederacji.

Wcześniej sytuacja nie prezentowała się zbyt dobrze. W pierwszym dniu kampanii wyborczej program Telewizji Polskiej celowo pominął kandydata Konfederacji, nie zapominając o pozostałych.

Ostatni materiał TVP pokazał Krzysztofa Bosaka przez całe 18 sekund. Dzięki Wiadomościom” widzowie dowiedzieli się również, że kandydat Konfederacji zmaga się z kłopotami finansowymi. Banki nie są bowiem chętne do przyznania kredytu dla partii. Ugrupowanie stara się uzyskać pożyczkę w wysokości 600 tys. złotych.

— Apeluję, aby pomóc nam sfinansować tę kampanię — mówił wcześniej Krzysztof Bosak.

Po krótkiej i pesymistycznej prezentacji posła Konfederacji TVP przystąpiło do przedstawiania kolejnego kandydata.

— O kurczących się pieniądzach mówi też Szymon Hołownia — zdradzono w materiale.

Krzysztof Bosak zamieścił wpis na Twitterze, w którym skomentował zaistniałą sytuację.

— Jeśli komuś umknęło to wczoraj jako kandydat na prezydenta, zadebiutowałem w Wiadomościach TVP. Przez 18 sekund widz jednak nic nie dowie się o moich przekonaniach. Robimy swoje i docierajmy do wyborców, obchodząc duże media! — napisał.

 

źródło: nczas.com

(Visited 190 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj