Nadszedł czas składania świątecznych i noworocznych życzeń. Robią to również politycy, którzy próbują zapomnieć o wszelkich sporach i odnaleźć nić porozumienia. Donald Tusk opublikował specjalne noworoczne życzenia, w których wyróżnił prezesa Kaczyńskiego oraz Andrzeja Dudę.

Były premier postanowił nieco podrażnić lidera Prawa i Sprawiedliwości oraz obecnego prezydenta.

— Uśmiechnij się, Jarosławie, o północy – wzniosę wtedy toast też za twoje zdrowie. PS. Po raporcie Anodiny przerwałem urlop natychmiast, chociaż też kocham narty — napisał na Twitterze Donald Tusk.

Tusk nawiązał do samopoczucia Jarosława Kaczyńskiego, który nie czuje się zbyt dobrze po ostatniej operacji wszczepienia endoprotezy kolana. Polityk skarży się na bóle i musi poruszać się o kulach. Wtrącenie o nartach to szpila wbita Andrzejowi Dudzie, który spędza czas na urlopie, zamiast odnosić się do konfliktu na linii Warszawa-Moskwa.

Noworoczne życzenia opublikował też adwokat Donalda Tuska. Mec. Roman Giertych, który życzył wszystkim Polakom, by święto 100-lecia Bitwy Warszawskiej obchodzili z „Głową Państwa, a nie z dodatkiem do nart”.

Wpis Tuska skomentowało wielu dziennikarzy i internautów.

— W życzeniach noworocznych obok własnych marzeń o byciu prezydentem, suche złośliwości wobec Jarosława Kaczyńskiego. Donald Tusk ma na jego punkcie naprawdę ciężką obsesję — napisał Samuel Pereira z tvp.info.

źródło: wiadomosci.wp.pl, nczas.com

(Visited 210 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Warszawa. O mały włos od tragedii. Kierowca pędził jak szalony [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj