Minęły dwa lata od tragicznego zamachu na Pawła Adamowicza, a proces jego zabójcy nawet się nie rozpoczął — napisał w mediach społecznościowych były premier Donald Tusk. Jego wpis spotkał się z ostrymi reakcjami internautów.

Donald Tusk przypomniał za pośrednictwem Twittera o drugiej rocznicy zabójstwa prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Ten został zaatakowany podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku. Kilkanaście godzin później Adamowicz zmarł w wyniku odniesionych ran.

Minęły dwa lata od tragicznego zamachu na Pawła Adamowicza, a proces jego zabójcy nawet się nie rozpoczął — napisał szef Europejskiej Partii Ludowej.

Bezkarni pozostają też organizatorzy nagonki ich polityczni patroni, a nienawiść wciąż wylewa się z mediów publicznych. Nie zapomnimy ani ofiary, ani sprawców — dodał, uderzając w obóz rządzący.

Tweet spotkał się z krytyczną oceną internautów:

— A ile to już lat minęło od katastrofy smoleńskiej, panie Tusk? Bezkarni pozostają też organizatorzy nagonki i ich polityczni patroni, a nienawiść wciąż wylewa się z „mediów”. Również nie zapomnimy — odpowiedział jeden z użytkowników.

Inni komentatorzy przypomnieli nagonkę liberalnych mediów na Pawła Adamowicza.

Przeczytaj również: Nieoficjalnie: Rząd rozważa utrzymanie lockdownu. Termin nie napawa optymizmem

źródło: Tysol

(Visited 2 625 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj