Były premier Donald Tusk skomentował fakt wprowadzenia kwarantanny narodowej przez rząd. Szef EPL odniósł się szczególnie do ograniczeń w poruszaniu się w godzinach 19.00 – 6.00 rano w Sylwestra.

Wszystko wskazuje na to, że Tuskowi nie podobają się rozwiązania głoszone przez partię rządzącą. Pozostawił więc stosowny komentarz w mediach społecznościowych nawiązując do stanu wojennego.

— Różnica między stanem wojennym a rządami PiS jest taka, że wtedy na Sylwestra zawieszono godzinę policyjną, a teraz ją wprowadzają. Co do kasyn, brak danych. Pasterka bez zmian — podkreślił szef EPL.

W ostatnich godzinach rząd poinformował o wprowadzeniu narodowej kwarantanny, podczas której zapadły dodatkowe obostrzenia. Nowe zasady będą obowiązywały od 28 grudnia 2020 r. do 17 stycznia 2021 r.

Zobacz również: Zabawa na Sylwestra? Zapomnij. Minister zdrowia: wprowadzamy kwarantannę narodową [WIDEO]

Osoby liczące na dobrą zabawę sylwestrową będą musiały zmienić swoje plany. W okresie od 31 grudnia do 1 stycznia 2021 r. w godzinach od 19.00 do 6.00 rano będzie obowiązywał zakaz przemieszczania się. Wyjątkiem będą jedynie niezbędne czynności służbowe i inne przedstawione podczas konferencji. Dodatkowe obostrzenia będą wiązały się z zamknięciem galerii handlowych i hoteli. Nieczynne będą również stoki narciarskie.

źródło: polsatnews.pl

(Visited 1 008 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Robert Lewandowski: Wewnętrznie czułem, że awansujemy [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj