Donald Tusk bacznie śledził niedawny triumf naszej sztafety podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Były premier nie kryjąc swojej radości ze zwycięstwa Polaków, opublikował na Twitterze zdjęcie, które wzbudziło zdziwienie wśród internautów. Zobaczyli oni bowiem pewien szczegół, który zupełnie do Tuska nie pasował.

Polska sztafeta mieszana zwyciężyła, osiągając czas 3:09,87 i zapisując się tym samym w historii polskiej lekkoatletyki. Kolejne medale zdobyła kadra Dominikany (srebro – 3:10,21) oraz kadra z USA (brąz – 3:10,22).

Nasz kraj wywalczył sobie medal na Igrzyskach Olimpijskich po raz pierwszy od 1980 r. pobijając tym samym rekord Europy oraz rekord olimpijski.

Z wygranej polskich zawodników bardzo ucieszył się Donald Tusk, który zamieścił wpis w mediach społecznościowych. Były premier dołączył także zdjęcie, na którym widać telewizor z transmisją zawodów. Internauci znaleźli na nim istotny szczegół, o którym od razu napisali. Chodzi mianowicie o logo TVP, czyli stacji, za którą Donald Tusk raczej nie przepada.

— Ale na TVP Pan to oglądał. Nie paliło w oczy?? — zapytał ze zdziwieniem jeden z użytkowników Twittera.

Zobacz również: Donald Tusk opublikował wideo o Powstaniu Warszawskim: „Nie możemy zwątpić w wolność” [WIDEO]

Zobacz również: Lempart: Czarnek wychowa córki na kretynki, a synów na bandytów [WIDEO]

źródło: wmeritum.pl

(Visited 7 061 times, 31 visits today)
Przeczytaj również:  Parada Równości w Warszawie. Trzaskowski zwrócił się do uczestników: Będą was wyzywać od najgorszych [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here