Donald Tusk przyjechał w piątek do Łomży. Nie wszyscy jednak byli tym faktem zachwyceni. Były premier w ostatnich tygodniach odwiedza mniejsze miasta i miejscowości w naszym kraju, by spotykać się z mieszkańcami i dyskutować o ich największych troskach. Obecność Tuska nie zawsze jednak spotyka się z aprobatą.

– Kiedyś na niego głosowałem. Obiecywał, że dla emerytów i dla drobnych ciułaczy zniesie podatek Belki – powiedział starszy pan, mieszkaniec Łomży.

Niedawno Donald Tusk miał okazję dowiedzieć się, co myśli o nim jedna staruszka. Wdała się ona w dyskusję z byłym premierem i zadała kilka niewygodnych pytań.

Tym razem Tusk odwiedził Łomżę, a na miejscu spotkał emeryta, który opowiedział dziennikarzom, dlaczego utracił wiarę w polityka.

Mężczyzna podkreślił, że jeszcze za czasów rządów PO-PSL dokonano likwidacji największych zakładów w Łapach. Chodzi o cukrownię oraz Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego.

– Kiedyś na niego głosowałem. Obiecywał, że dla emerytów i dla drobnych ciułaczy zniesie podatek Belki. A co się okazało? Zasiłek pogrzebowy obniżył o połowę! Takiego mamy tego całego premiera byłego – mówił rozżalony starszy pan.

Przeczytaj również:  Sławomir Mentzen: "Chcą nam wprowadzić prawdziwie totalitarny system” [WIDEO]

Mieszkaniec Łomży nie krył zaniepokojenia wypowiedziami polityków PO w kwestii katolicyzmu.

– Teraz on chce w ogóle likwidować wiarę w Polsce, krzyże. Katolicki kraj ma historię, ma tradycję. A oni zniszczą nas w ogóle – skwitował wzburzony emeryt.

Zobacz również: Donald Tusk udostępnił zapis swoich spotkań z przedsiębiorcami:„Nie jesteśmy w stanie przyjmować więcej ciosów” [WIDEO]

Zobacz również: Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję. Wschodnia część Polski stanie się poligonem?

źródło: Twitter.com

(Visited 2 683 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj