Trzaskowski i papuga

Trzaskowski zorganizował czat na Facebooku. Pochwalił się umiejętnościami swojej papugi

Dzisiaj miał miejsce livechat z kandydatem KO na prezydenta Rafałem Trzaskowskim. Prezydent stolicy poruszył wiele ważnych dla obywateli kwestii, jak również spraw codziennych ze swojego życia.

Rafał Trzaskowski podzielił się ciekawymi informacjami na temat swojej ulubionej papużki falistej o imieniu „Cipek”.

Polityk pochwalił się, że wraz z żoną nauczył ją mówić słowo „konstytucja”. Prezydent Warszawy ocenił, że wyszło naprawdę nieźle.

Ponadto nawiązał do Jarosława Kaczyńskiego i stwierdził, że każdy człowiek ma w sobie trochę sympatii.

— To jest też pytanie, które sobie często zadaje à propos Jarosława Kaczyńskiego, no bo on kocha koty, więc może nie jest z nim tak do końca źle. Może ma w sobie tę odrobinę empatii. Czekamy, kiedy nam tę empatię pokaże — mówił Trzaskowski.

Po wielu pytaniach od internautów prezydent stolicy powiedział coś, co z pewnością mogło być zaskakujące. Stwierdził, że myślał, iż wiele ich łączy z prezesem PiS.

— Jarosław Kaczyński jest inteligentem z Żoliborza, czyta dużo książek. Ja się wychowałem na Nowym Mieście, na rowerze jeździłem na Żoliborz. Wydawało się, że nie tak dużo powinno nas różnić. Jarosław Kaczyński miał wspaniałego ojca, który walczył w powstaniu warszawskim. Ja miałem wuja i ciotkę, którzy walczyli w powstaniu warszawskim. Wydawałoby się, że sporo rzeczy, które gdzieś tam nas łączy. Myślałem sobie, że Jarosław Kaczyński jak patrzy na takiego polityka jak ja, który chce przede wszystkim zmieniać Polskę, który nie jest zapalczywy, który tak jak on czyta książki, który, tak jak on jest patriotą, bo ja chciałbym wierzyć cały czas, że Jarosław Kaczyński jest patriotą, tylko po prostu kompletnie inaczej ten patriotyzm rozumie. Dlaczego on mnie tak nie lubi? No ale tak jest — tłumaczył kandydat KO, dodając, że jak prezes PiS za kimś nie przepada, „to chce go zniszczyć”.

https://www.facebook.com/rafal.trzaskowski/videos/10155288349621091/

https://www.facebook.com/rafal.trzaskowski/videos/2569804466593092/

źródło: niezalezna.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these