Prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski ogłosił dzisiaj start nowego projektu „Campus Polska Przyszłości”. Polityk opublikował w mediach społecznościowych specjalny spot promujący całe wydarzenie. Znalazła się w nim „Gazeta Polska Codziennie”.

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski pojechał do Olsztyna i promował nową inicjatywę „Campus Polska Przyszłości”. Mowa tu o tygodniowym wydarzeniu, które odbędzie się w sierpniu na terenie kampusu uniwersyteckiego na Kortowie.

— Zapraszamy wszystkich młodych do rejestracji na Campus — apelował lider Ruchu Wspólna Polska.

Rafał Trzaskowski opublikował na Twitterze oryginalny spot zachęcający do zapoznania się z inicjatywą. Opowiada ona o wielu trudnych problemach młodych ludzi.

Zobacz również: Borys Budka zawiedziony postawą Lewicy: „Dziś można było zakończyć rządy PiS-u”

Na nagraniu możemy zobaczyć starszego mężczyznę, który czyta na ławce „Gazetę Polską Codziennie”. Sprawę skomentował eurodeputowany Prawa i Sprawiedliwości: Joachim Brudziński.

— To bardzo miłe, że panowie Nitras i Trzaskowski reklamują @GPCodziennie, a nie #GW — napisał europoseł.

Włodarz stolicy znany jest z tego, że nie przejawia sympatii ani przychylnej postawy wobec konserwatywnej części mediów.

W trakcie debaty, którą Trzaskowski organizował w Końskich przed wyborami prezydenckimi, polityk skierował do dziennikarza TVP wypowiedź „śpieszcie się zadawać pytania, bo niewiele tygodni już zostało…”.

Centrum Monitoringu Wolności Prasy Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich słowa kandydata na prezydenta kraju zinterpretowało jako zastraszanie dziennikarzy.

Zobacz również: Coraz więcej Polaków cierpi na zaburzenia psychiczne? ZUS ujawnił szokujące dane

źródło: niezalezna.pl

(Visited 380 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Pierwsza osoba w Polsce zaszczepiona na COVID-19: Jestem dumna, że zostałam wybrana [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here