Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski złożył wszystkim warszawiakom serdeczne życzenia. Poprosił ich również o rozwagę, odpowiedzialność i cierpliwość w tych trudnych czasach.

— Teraz musimy zostać w domu, ale bądźmy dobrej myśli — na pewno kolejne tygodnie powinny być dla nas wszystkich łatwiejsze — mówił Rafał Trzaskowski.

W swoim wystąpieniu nie powiedział, jak nazywają się święta, z których okazji składa życzenia.

— Proszę państwa, przed nami niezwykłe święta. Chciałem państwu życzyć przede wszystkim jak najwięcej zdrowia. Dużo, dużo cierpliwości — napisał polityk w swoim wpisie na Twitterze.

Prezydent stolicy zaznaczył, że „chcielibyśmy spędzić te święta z całą swoją rodziną, ale musimy się ograniczyć do tych, z którymi mieszkamy”. Trzaskowski w swoim wideo opublikował szereg rad dla wszystkich, którzy muszą teraz pozostać w domach. Prosił również o odpowiedzialność i słuchanie polityków.

— Bardzo Państwa o to proszę — zachowujcie się w sposób odpowiedzialny i wsłuchujcie się we wszystkie komunikaty rządu oraz samorządu. Przede wszystkim wykazujcie się Państwo solidarnością, pomagajcie wszystkim, którzy tej pomocy potrzebują — mówił prezydent.

— Na te święta musimy zostać w domu, ale bądźmy dobrej myśli — na pewno kolejne tygodnie, kolejne miesiące powinny być dla nas wszystkich łatwiejsze. Proszę jeszcze raz o odpowiedzialność i cierpliwość. Wszystkiego dobrego na święta, uważajcie Państwo na siebie i zostańcie w domu — dodał Rafał Trzaskowski.

źródło: wpolityce.pl

(Visited 282 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Polskie rolnictwo w najgorszej kondycji od dekad. PiS nie reaguje na to, co się dzieje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj