W ten wyjątkowy świąteczny czas wielu polityków składa Polakom życzenia. Również marszałek Senatu Tomasz Grodzki nagrał serdeczne słowa dla rodaków.

— Przeżyjmy święta w poczuciu wspólnoty i więzi, które — choć na odległość — pozostają równie silne — apelował Tomasz Grodzki.

Polityk opublikował w sobotę krótkie nagranie, na którym we wzniosłych słowach zachęcał do jedności i wspólnego świętowania tego, co najlepsze.

— Nadchodzące Święta Wielkanocne kojarzą nam się z radością, związaną z cudem zmartwychwstania, z wiosną, budzącą się do życia, ale także z bólem Męki Pańskiej. W tym roku, z powodu pandemii tragicznie pustoszącej świat, będziemy je obchodzić inaczej — mówił marszałek Senatu.

Senator podkreślił, że powinien to być czas spędzony z rodziną, pomimo że w tym roku będzie miał nieco inną formę.

— Spróbujmy zatem te święta spędzić tak, aby dać odczuć naszym bliskim, że mimo iż składamy życzenia przez telefon, czy poprzez media elektroniczne, są one równie szczere, serdeczne i płynące z głębi naszych serc — kontynuował w nagraniu.

Na koniec wyraził głębokie przekonanie, że „naszego polskiego ducha i naszych uczuć nie jest w stanie pokonać żadne nieszczęście”.

źródło: wpolityce.pl

(Visited 12 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Krzysztof Jackowski poczuł kolejną dramatyczną wizję przyszłości. Nadejdzie coś znacznie gorszego niż koronawirus?