Prezydent stolicy Rafał Trzaskowski nie kryje swojego oburzenia w kwestii wysokich cen gazu. Tymczasem, jak informuje minister klimatu Anna Moskwa, polityk sam zapomniał złożyć odpowiedni wniosek w tej sprawie.

Włodarz stolicy za wszystko próbował obwinić rząd Prawa i Sprawiedliwości. Opublikował tym samym post na Twitterze w którym próbował wyjaśnić zaistniałą sytuację.

— Panie premierze, czy podwyżki cen gazu przez państwowe spółki dla warszawiaków po kilkaset, a nawet do 1000%(!) to też jest element „tarczy antyinflacyjnej”? — napisał na Twitterze Rafał Trzaskowski, który nie zauważył, że sam nie dopełnił wymaganych formalności nie zapewniając mieszkańcom stolicy zadowalających cen gazu.

— Rafał Trzaskowski nie zgłosił mieszkań komunalnych w Warszawie jako mieszkań i dostawcy nośników energii potraktowali mieszkańców jak odbiorców komercyjnych. Stąd podwyżki w lokalach komunalnych? Tymczasem Trzaskowski obarcza tym Rząd — obwieścił w mediach społecznościowych poseł PiS z Warszawy Paweł Lisiecki.

Swój komentarz zostawiła również minister klimatu oraz środowiska Anna Moskwa, która napisała:

— Panie Prezydencie, zapomniał Pan zgłosić mieszkania komunalne jako gospodarstwa domowe- są one objęte wówczas taryfą i niższymi stawkami. Zamiast pisać tt lepiej dopełnić formalności, by chronić mieszkańców — zostawiła radę dla Trzaskowskiego.

Zobacz również: Tomasz Kammel wygwizdany na Sylwestrze Marzeń. Wszystko przez jedno zdanie, które wypowiedział

Zobacz również: Posłanka Koalicji Obywatelskiej o biedzie w Polsce: Ludzie czują się oszukani

źródło: Twitter.com

(Visited 2 892 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj