propolski.pl: Tomasz Komenda rozstał się z partnerką

Tomasz Komenda rozstał się z partnerką. „Niestety to prawda. Tomek odszedł od rodziny…”

Anna Walter, partnerka Tomasza Komendy rozmawiała z serwisem Pudelek.pl, wyznając, jak potoczył się jej związek. Przyznała, ze smutkiem, że niestety nie przetrwał próby czasu.

– Niestety to prawda. Tomek odszedł od rodziny w lipcu zeszłego roku… – powiedziała Anna Walter.

Tomasz Komenda trafił do aresztu w 2000 r., skazany został natomiast w 2004 r. na 25 lat pozbawienia wolności za zamordowanie 15-letniej dziewczyny. W efekcie Komenda spędził 18 lat w więzieniu. W połowie 2018 r. został uniewinniony od wszystkich zarzutów, a po niesłusznym skazaniu udało mu się wywalczyć odszkodowanie i zadośćuczynienie w kwocie łącznej 13 mln złotych.

Pan Tomasz poznał swoją partnerkę Annę Walter na portalu randkowym. W czasie premiery filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, postanowił się oświadczyć swojej ukochanej. Para doczekała się również syna.

– Ania to moja pierwsza i ostatnia miłość. Nie jesteśmy idealnym związkiem, zdarza się, że się kłócimy, ale potem przychodzi najfajniejszy moment, czyli przeprosiny – powiedział Tomasz Komenda w rozmowie z „Faktem”.

Dziennik dowiedział się, że mężczyzna rozstał się ze swoją partnerką już siedem miesięcy temu. Sama Anna Walter potwierdziła te doniesienia.

– Niestety to prawda. Tomek odszedł od rodziny w lipcu zeszłego roku. Nie chciałabym za bardzo tego komentować. Jeszcze do niedawna walczyłam o naszą rodzinę, ale teraz najważniejsi są dla mnie moi synowie i moje zdrowie – przyznała kobieta.

Zobacz również: Zaskakujące zachowanie Putina podczas ceremonii otwarcia igrzysk olimpijskich. Czy coś się za nim kryje? [WIDEO]

Zobacz również: Nie żyje prof. Jerzy Osiatyński, były minister finansów. Miał 81 lat

źródło: pudelek.pl, FAKT

About the Author

One thought on “Tomasz Komenda rozstał się z partnerką. „Niestety to prawda. Tomek odszedł od rodziny…”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these