propolski.pl: Konrad Berkowicz

„To tak, jakby Adolf Hitler…”. Konrad Berkowicz miażdży rząd [WIDEO]

Poseł Konfederacji Konrad Berkowicz rozmawiał z Wolnością Słowa, mówiąc, co sądzi o rządach Prawa i Sprawiedliwości. Polityk Konfederacji skomentował także nagrodę Człowiek Wolności 2021. Wiadomo, że otrzymał ją Jarosław Kaczyński.

Poseł Konrad Berkowicz nie przebierał w słowach mówiąc, że tak złego rządu nie widział od początku III Rzeczpospolitej.

– Nie oznacza to, że rządy Platformy Obywatelskiej były pod względem gospodarczym dużo lepsze. To jest po prostu zintensyfikowana kontynuacja tego, co było. Jak wiemy ze słów Donalda Tuska i innych liderów Platformy Obywatelskiej, oni też będą kontynuować ten sam kierunek – podkreślił poseł Konfederacji.

– Jarosław Kaczyński został Człowiekiem Wolności według tygodnika „Sieci” – to tak, jakby Adolf Hitler w tygodniku z tamtych czasów został ogłoszony przyjacielem Żydów. No naprawdę istnieją granice absurdu. To jest fatalny rząd, który w sprawach, w których mógłbym się zgodzić – drobnych sprawach – z ich narracją, nie robi nic albo robi odwrotnie. A w sprawach gospodarczych to są prawdziwi socjaliści – ocenił Berkowicz, nie przebierając w słowach. W ocenie polityka aktualny rząd buduje „prawdziwą komunę” i nie da się już tego procesu ukryć, ponieważ robi to wyjątkowo bezczelnie.

źródło: Twitter

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these