Media społecznościowe obiegło nagranie, na którym widać, jak turyści mieszkający w jednym z hoteli na Teneryfie walczą o najlepsze miejsce. Zajmowanie miejsc na hotelowych leżakach to powtarzająca się każdego roku komedia.

Wakacje zwykle kojarzą nam się z błogim wypoczynkiem i radością. Realia są najczęściej zupełnie inne. Przekonują się o tym wczasowicze, którzy zamiast ciszy i spokoju muszą ścierać się z innymi turystami, którzy odgradzają się parawanami na plażach. I to już od samego rana!

Turyści walczą o leżaki. Nagranie hitem sieci

Sieć obiegło nagranie z TikToka, na którym widać turystów odpoczywających w jednym z hoteli na Teneryfie. Co tam się działo!

Na filmiku widać, jak mieszkańcy hotelu pośpiesznie ruszyli zająć najlepsze leżaki. Część z nich nie miała na sobie strojów kąpielowych.
Nagranie okazało się hitem na TikToku i szybko zyskało miliony odsłon. Komentarzy było tak wiele, że autorka zdecydowała się je wyłączyć.

Zajmowanie leżaków jest bardzo trendy, jednak wiele osób zupełnie tego nie toleruje. Z procederem tym walczą również niektóre hotele. Inna użytkowniczka pokazała filmik, na którym widać, jak obsługa zabiera ręczniki i torby z leżaków koło basenu. W taki sposób nie wolno postępować ani rezerwować sobie miejsc przed godziną 10.

Przeczytaj również:  Mariusz Pudzianowski miał wypadek rowerowy. Pokazał rany

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pojechała nad Bałtyk i nie wytrzymała: „Matko, ceny z kosmosu”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dmitrij Miedwiediew grozi Ukrainie. Jest odpowiedź prezydenta Zełenskiego

@x…..sarah…..x The Sunbed Race 😂 #Fyp #Tenerife ♬ Funny Song – Cavendish Music

 źródło: TikTok

(Visited 160 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj