Teksas po raz kolejny podjął decyzję uderzającą w lewicowe ideologie. Zdaniem tamtejszych polityków dzieci nie mogą zmieniać swojej płci.

Izba wyższa zatwierdziła we wtorek Senat Bill 1311, przywracający nacisk na ochronę dzieci przed zagrażającymi życiu procedurami „zmiany płci”.

Czytaj także: Niedzielski tłumaczy liczbę nadmiarowych zgonów. „Papierosy i alkohol”

Ustawa zakazywałaby lekarzom przepisywania lub podawania „leków blokujących dojrzewanie” lub hormonów płciowych poza wszelkimi „operacjami, które sterylizują dziecko” lub w inny sposób usuwają „zdrową lub nie chorą część ciała lub tkankę”. SB 1311 również zakazałby ubezpieczenia od odpowiedzialności za zabiegi i odebrał lekarzom ich licencje na ich wykonywanie.

Republikanie tłumaczą, że ich głównym zadaniem jest ochrona dzieci. Z tego powodu Teksas nie zamierza pozwalać na zmianę płci u najmłodszych.

Czytaj także: Totalna orka w RMF FM. Atakował Obajtka, a wyszło, że jest „kolekcjonerem” mieszkań: „Fiu fiu..”

Naturalnie z taką decyzją nie zgadzają się Demokraci, którzy uważają, że jest to ograniczanie wolności i blokowanie możliwości życia „w zgodzie z samym sobą”.

Źródło: lifesitenews.com

(Visited 338 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Młoda Polka straciła cierpliwość wobec protestującej na ulicy ekolożki: "Muszę iść do roboty, wy*******aj!" [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here