Na profilu polskiej policji w mediach społecznościowych pojawiło się wzruszające nagranie ukazujące reakcję dzieci na powrót swojego taty, który jest policjantem. Funkcjonariusz ten pełnił służbę na polsko-białoruskiej granicy i nie widział się ze swoimi najbliższymi przez wiele tygodni.

Sytuacja na polsko-białoruskiej granicy wciąż pozostawia wiele do życzenia. Bezpieczeństwa naszego kraju pilnują tysiące funkcjonariuszy Policji, Straży Granicznej, Wojska Polskiego i Wojsk Obrony Terytorialnej.

Mundurowi każdego dnia narażają życie, by bronić polskich granic, które są nielegalnie forsowane przez grupy migrantów wspieranych przez białoruskie służby. Znaczna część obywateli potrafi docenić wysiłki i zaangażowanie polskich służb, zdarzają się jednak i tacy, którzy stają po przeciwnej stronie barykady.

Wielu aktorów i celebrytów, którzy nie rozumieją, co w rzeczywistości leży u źródeł całego konfliktu oskarża polskie władze o przemoc wobec migrantów i nieudzielanie im pomocy.

Zdarza się, że polscy policjanci, czy żołnierze, pełniąc swoją służbę, muszą na wiele tygodni rozstać się ze swoimi rodzinami. Polska policja pokazała na TikToku nagranie, na którym uwieczniono moment powrotu jednego z mundurowych do domu. Reakcja jego dzieci była bardzo emocjonalna.

Przeczytaj również:  Katowice: Potężna eksplozja gazu w kamienicy

Nie trudno się dziwić, że wideo zdobyło aż taką popularność. Internauci nie kryli zachwytu i wzruszenia.

— Wybuch radości, łzy szczęścia i ulgi, że tata Policjant cały i zdrowy wrócił do domu po kilku tygodniach służby spędzonych na granicy. Nie każdy bohater nosi pelerynę — czytamy jeden z komentarzy.

Zobacz również: Putin krytykuje działanie polskich służb! Ujawniono, co powiedział w rozmowie z szefem Rady Europejskiej

Zobacz również: Rząd uruchamia Tarczę antyinflacyjną. Premier Morawiecki zdradził szczegóły obniżki podatków [WIDEO]

@polskapolicja

Wybuch radości, łzy szczęścia i ulgi, że tata Policjant cały i zdrowy wrócił do domu po kilku tygodniach służby spędzonych na granicy. Nie każdy bohater nosi pelerynę 🇵🇱👮‍♂️ #polskapolicja #NaStrażyGranicy #pomagamyichronimy

♬ původní zvuk – 🌸Bářa🌸

Źródło: YouTube.com, TikTok, Twitter.com

(Visited 791 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj