Mieszkaniec jednej z podlubelskich miejscowości kupił dla swoich dzieci cukierki. Kiedy w domu rozpakowały słodycze czekała je niemiła niespodzianka. O szczegółach sprawy donosi portal lublin112.pl.

Pan Michał kupił cukierki „Michaszki” w centrum handlowym w Lublinie. Produkt był w dacie przydatności do spożycia i wcześniej nic nie wzbudziło jego podejrzeń. Po otworzeniu cukierków okazało się jednak, że są w nich robaki.

Portal lublin112.pl nawiązał kontakt z siecią Auchan, w której mężczyzna kupił słodkości.

— Przedstawiciele sieci handlowej Auchan zapewnili nas, że natychmiast przeprowadzona została kontrola znajdujących się w sklepie opakowań Michaszków. Dodatkowo sprawdzono wszystkie partie innych cukierków pochodzących od firmy Mieszko. W żadnej z partii nie wykryto anomalii, produkty były prawidłowej jakości. Dodatkowo fakt wystąpienia larw zgłoszony został bezpośrednio do producenta cukierków — przekazali pracownicy sieci sklepów Auchan.

— Chcielibyśmy także podkreślić, iż zakład znajduje się pod stałym nadzorem Inspekcji Sanitarnej oraz audytorów zewnętrznych, których kontrole nie wykazały uchybień w zakresie programu ochrony przed szkodnikami. Każdy produkt przekazany do sprzedaży jest wielokrotnie analizowany zarówno pod kątem fizykochemicznym, jak i zgodności z obowiązującym prawem – powiedziała Izabela Kiermaszek, Kierownik Działu Zapewnienia Jakości w firmie Mieszko w rozmowie z portalem lublin112.pl.

Przeczytaj również:  Konfederacja ostrzega przed utratą suwerenności energetycznej. Mocne słowa Krzysztofa Bosaka

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szef MON Mariusz Błaszczak: Jestem zawiedziony postawą Berlina

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rzecznik Kremla atakuje polskie władze. „Postawa bliska szaleństwu”

W popularnych cukierkach kupionych w jednym z lubelskich marketów klient odkrył robaki. Sklep wyjaśnia, że pozostałe…

Opublikowany przez lublin112.pl Poniedziałek, 23 maja 2022

źródło: Facebook

(Visited 242 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj