W swoim ostatnim wpisie na Twitterze Kamil Durczok nazwał europosła PiS Dominika Tarczyńskiego „niedoszłym egzorcystą”. Awantura na sejmowej komisji dotyczyła wymiany zdań między Antonim Macierewiczem a Maciejem Laskiem, gdy omawiano działalność podkomisji smoleńskiej.

— Pan jest oszustem, pan jest kłamcą, pan jest człowiekiem, który sfałszował raport — stwierdził Macierewicz.

— Radzę panu ważyć słowa, naprawdę, bo już od dawna jest pan znany z wydawania takich opinii — odpowiedział Lasek.

— Pan sfałszował materiał dowodowy i po prostu pan oszukał. Pan zrobił coś, czego nie było nigdy w dziejach żadnych badań, rozumie pan? I to jest rzecz, która będzie ciążyła na panu całe życie, i na panu Millerze także — kontynuował Macierewicz.

Po tym nieporozumieniu posłowie KO opuścili salę. Do całej dyskusji odniósł się Kamil Durczok.

— Czy ktoś mógłby mi objaśnić, dlaczego @tvn24 serwuje od wczoraj przedstawienie z domu wariatów? #Macierewicz zamienił sejm w wariatkowo a prawdy o #Smolensk serwuje niedoszły egzorcysta @D_Tarczynski. Tylko @LasekMaciej żal, bo się użera z dyletantami — napisał na Twitterze Kamil Durczok.

Przeczytaj również:  Mój sukces zawdzięczam rodzinie i edukacji domowej

W kolejnym dniu odpowiedział mu europoseł PiS Dominik Tarczyński.

— Panie Durczok, nie pij tyle, bo już nawet szpilki w męskim rozmiarze nie pomogą na te Pana omamy. Jest Pan gwiazdą. Upadłą gwiazdą telewizji, ale tylko w popularnych kreskówkach jak Blok Ekipa, a nie autorytetem — napisał na Twitterze.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 816 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj