Robert Biedroń nie stroni od aktywności w mediach społecznościowych. Polityk postanowił poinstruować młodzież, w jaki sposób należy „walczyć o ważne sprawy dla Polski”. Lider Wiosny wystąpił na TikToku, gdzie obserwuje go pół miliona osób.

Biedroń ochoczo publikuje filmiki, na których pokazuje swoje życie zawodowe „od kuchni”. Po zobaczeniu ostatniego nagrania internauci stwierdzili jednak, że europoseł wcale się nie przepracowuje. W efekcie pod filmikiem z udziałem polityka nie zabrakło barwnych komentarzy.

— Będąc wytatuowanym gejem, na pewno nic nie osiągniesz — czytamy na początku filmiku, po czym widzimy Biedronia, który w oryginalnym stylu wjeżdża na krześle. — Tymczasem ja w swoim biurze w Brukseli — tak skomentowano zabawy kandydata Lewicy na prezydenta w zeszłorocznych wyborach.

Zobacz również: Prezydent Poznania w starciu z antyszczepionkową działaczką: „Nie będę dyskutował z idiotką”

Okazuje się, że Biedroń przejawia prawdziwą osobowość sceniczną — nie tylko odpowiadał na pytania, ale również tańczył.

— Jadłem już w swoim życiu wiele lodów, ale tych chyba jeszcze nie — odpowiedział na jedno z pytań. Europoseł przy okazji wyznał, że bardziej niż śmierci obawia się tego, „jak ten kraj będzie wyglądał z obecną władzą”.

Przeczytaj również:  Siedlce. Atak nożownika pod galerią. Jest nagranie z zajścia [WIDEO]

TikTok jest platformą społecznościową, która bije rekordy popularności wśród młodzieży. Coraz więcej osób pragnie tworzyć filmiki z muzyką i pokazywać na nich swoje życie. Również politycy nie kryją swojego zainteresowania nowym medium, co widać na przykładzie Biedronia.

Zobacz również: Polacy szczepili się, aby polecieć do Grecji, a tu lipa. Wakacji nie będzie?

Źródło: Niezalezna.pl

(Visited 511 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj