propolski.pl: Maciej Maleńczuk

„Tam siedzą pisiory”. Maleńczuk w ostrych słowach zaatakował PiS ws. Odry

Maciej Maleńczuk, który słynie z dosadnych komentarzy pod adresem partii rządzącej, ponownie przemówił. Tym razem w kontekście skażenia Odry. Wspomniał również kilka słów o wędkarzach.

Muzyk wyznał, że dobrze wie, kto doprowadził do katastrofy ekologicznej na Odrze.

– Myślę, że rządzący doskonale wiedzą, kto zatruł Odrę i to jest jeden z nich – czy to jest KGHM, czy jakaś inna firma. Tak czy inaczej, w radach nadzorczych i we władzach tych wszystkich państwowych molochów najzwyczajniej w świecie siedzą pisiory i któryś z nich jest winien – powiedział Maciej Maleńczuk w rozmowie z pomponik.pl.

Aktualne badania wykazały, że w wodzie pojawiła się alga złota. To najpewniej doprowadziło do śmierci ryb. Trwają dalsze ustalenia, co mogło przyczynić się do jej wystąpienia w Odrze.

– Dla mnie w ogóle skandalem jest to, że spuszcza się ścieki do rzeki i jest to legalne. Tutaj okazało się, że ktoś spuścił tych ścieków za dużo, że można się wysikać komuś do herbaty, byle nie za dużo nalać – na to wychodzi, mnie to oburza. Tutaj nie ma gadania. Poza tym, jeśli chodzi o PiS, to ze wszystkimi można w tym kraju zadrzeć, ale, ku*wa, nie z wędkarzami. To jest nacja nieporównana do niczego i jeżeli z nimi zadarli, to już zadarli z każdym – wyjaśnił Maleńczuk.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Olaf Scholz ma problem. Ten sondaż mówi wszystko

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Ruszcie się wreszcie, podejmijcie jakiekolwiek decyzje”. Tusk motywuje rząd ws. Odry [WIDEO]

źródło: Radio ZET

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these